Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Várnál a kiszemeltre vagy...

Várnál a kiszemeltre vagy választanál mást?

Figyelt kérdés
Nem tanácsot kérek, hanem véleményt, ki mit tenne hasonló helyzetben. Van egy kiszemelted hosszabb ideje, de egy visszautasításféle óta nem történik semmi. A társaságod keresi, és ennyi. Vagy mást választanál, aki szintén vonz, de közel sem annyira, és majd kialakulnak az érzelmek? És tegyük fel régóta egyedül vagy, és szex kapcsolataid vagy affélék voltak, vagy akár semmiféle kapcsolatod.
2013. dec. 6. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ne várj senkire, aki visszautasít. ennyi.
2013. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez nekem úgy jönne le ebben az esetben, hogy az első csak elutasított és csak havernak tart, és ez van ezt kell szeretni vagy nem, és ebben az esetben a 2. lányt választanám.
2013. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálad mi az a "visszautasításféle", de ha én ilyet kapok, akkor arra a lányra már nem fogok tovább várni.
2013. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Félreértettétek. Nő vagyok, és én utasítottam el, vagyis nem voltam egyértelmű vele, miközben bejön, azóta nem hajt, de a társaságom keresi, jobban meg akar ismerni.
2013. dec. 6. 20:37
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha bepróbálkozott, visszautasítottad, utána mit vársz? Gondolj az ő helyzetére, minek próbálkozna megint? Hogy megint beégjen?
2013. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg?

Min csodálkozol? Örülj h keresi a társaságod.

Amúgy akarsz te tőle valamit?

Mert ha igen akkor most neked kell lépned!

2013. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom, gondolom. Ez nem konkrét visszautasítás volt, csak úgy jött le, rosszul jött ki, rögtön utána megbántam. De közben ugyanúgy van minden, mint előtte, csak lehet óvatosabb. A kérdésre koncentráljatok. Ez kb. fél éves történet.
2013. dec. 6. 20:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Fél éves??? Jézus márja. Már rég a másik nővel kéne lennie.
2013. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LeftBehind ***** válasza:
Esetleg,de tényleg csak esetleg megjegyezném - és még azt is halkan - de ESETLEG közölhetnéd a sráccal hogy már megbántad azt a "visszautasítást".
2013. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hú, elég bonyolultan fogalmaztam ezek szerint. Nem tudom neki van-e másik nője, vagy jelöltje. Nekem lenne másik pasi, aki vonzó, de annyira nem érdekel.
2013. dec. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!