Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok egy...

Lányok ti mit gondoltok egy fiúról aki korrektort használ? Pattanásokra meg karikás szemre.21/F

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bátorkodom férfiként hozászólni: nem tartom férfias dolognak.
2013. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura, de mondjuk nem izgatna
2013. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, korrektor helyett azt mondom valami krémet használjon, ami elmulasztja a pattanást, ne pedig egy korrektort, ami csak eltakarja.
2013. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elég toleráns vagyok, de ez nagyon zavarna. Inkább legyenek pattanásai meg karikás a szeme, de egy férfi ne sminkeljen!
2013. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem inkább a fiúk véleménye érdekel jobban?
2013. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem semmi bajom vele, bár én úgy veszem észre a fiatalabb korosztály körében sokkal elfogadottabb mint a veled egykorúaknál. A tini lányok egy része nem hogy megtűri de igényli is ezt. Az öcsém korosztályában (14 évesek) a legtöbb fiú használ korrektort, van aki még alapozót is, és egyáltalán nem ciki, sőt, egymást majmolják vele, mert bejön a lányoknak. A gáz a dologban csak az, h nem magának veszi, hanem az én sminkcuccomat nyúlja le :)


18/L

2013. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

ezt nem mondod komolyan utolsó?

Ez annyira gáz számomra! Hova tart ez a világ? Egy 14 éves fiú sminkelgeti magát és erre még büszke is? Teatyaúristen. Már attól elhányom magam ha egy filmben úgy csinálják meg a fiúk/férfiak arcát, hogy látom a sminket meg a szájfényt... Ez undorító minek egy 14 éves "fiúnak" smink?!


Én tuti nem használnék semmit pedig szokott lenni pattanásom.



20/f

2013. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, barátkoznék vele, de nem tudnék rá férfiként tekinteni.

A karikás szem a fáradság (akár munka) eredménye.

De az alapozó.... Puha pötsűnek tartanám, aki még ahhoz is gyenge, hogy a tükörbe nézve megállapítsa: igen, így néz ki egy férfi.

2013. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki férfi létére sminkel, az buzzi. Ennyi.
2013. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

7-es: tulajdonképpen mióta a színház létezik, sminkelik a férfi színészek arcát, ennek rengeteg oka van, manapság már leginkább azért, mert reflektorok előtt kicsit mások a fényhatások. De sztem nézd meg egy profi stúdióban készült férfi reklámfotót és egy olyat amit a haverod csinál rólad vakuval.


Egyébként ezektől a buta általánosításoktól falra mászok, egyszerűen nem hiszem el, hogy emberek ennyire EGYSZERŰEK lehetnek. Ok-ok lehet h valakinek ez nem férfias (ez is magánvélemény, szerintem a férfi nem attól férfias hogy pattanásos, szőrös és izzadt, de elképzelhető, hogy valakinek ennyi elég), de hogy akkor már rögtön homokos is?

Mi a franc köze lenne a kettőnek egymáshoz most komolyan???

2013. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!