Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy pasit, aki...

Megismertem egy pasit, aki kedves, okos, jóképű, egyszóval nagyon tetszik nekem. Mások azt mondják balhés, és hogy nagy csajozógép. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés

Már találkoztunk sokszor, smároltunk,voltunk közösen buliba, itt, ott. Ő Pesten tanul, hétvégente tudunk csak összefutni. Minden jól haladna, de egyik ismerősöm mondta, hogy vigyázzak vele, "Ne hagyjam magam megfektetni hamar". Én nem ilyennek ismertem meg.

Nem tudom, mit csináljak. Azon gondolkodom, folytatom tovább, találkozunk és majd meglátom a saját szememmel, hogy vajon velem is olyan-e? Én is csak egy strigula vagyok vagy nem? Komolyan gondolja-e? Stb.

Nagyon édeseket ír, mond.. és még csak célozgatni se célozgat ilyen dugós témákra.


2013. dec. 7. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan amilyennek mondják lazán eltudja játszani a jófiút.Szóval csak óvatosan!
2013. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A női butaság már megint...
2013. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

együtt is vagytok?

vagy csak "hétvégi program" vagy neki?

2013. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasikkal az a baj, hogy nagyon jól tudják alakítani a hibátlan pasit. Tudom jól milyen is ez, én is épp abban a helyzetben vagyok, hogy az agyam mást mond, amint a szívem. :(
2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nemrég cseszett át egy ilyen ://
2013. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd figyelmen kívül, amit mondanak, járj nyitott szemmel, de ne is ez alapján dönts, hanem ismerd meg.


A férjemről régen "mások" azt mondták, hogy egy beképzelt, bunkó, nagyszájú csajozógép, hogy csak kihasznál, hogy nem kellek sokáig neki, már a kapcsolatunk elején borítékolták az egy-két héten belüli szakítást.

Aztán kiderült, hogy a leghűségesebb, leggyengédebb, legragaszkodóbb, legkedvesebb, leggondoskodóbb ember, akit valaha ismertem. Csodálatosan bánik velem, minden idejét velem tölti és a mai napig szerelmes belém több éves házasság után is.


Na, most hogy a te kiszemelted olyan, ahogy az ismerősöd állítja, vagy ahogy te ismerted meg, esetleg a kettő között van valahol az igazság, azt csak akkor tudhatod meg, ha jobban megismered. Túl hamar és meggondolatlanul nem kell beleugrani a kapcsolatba, de a mások véleménye csak egy támpont legyen, ne ez határozza meg a döntésed.

2013. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!