Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok, vagy...

Vannak olyan lányok, vagy ismertek olyanokat, akiknek nem számítanak a külső tulajdonságok, vagy nem annyira? Esetleg akadnak errefelé is? 20/F

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik!
2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Dehogynem, vannak még ilyenek, csak nem túl sokan.
2013. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"Külső tulajdonságok" kifejezés alatt mit értünk?
2013. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindent! A bőrszínt és a magasságot is.
2013. dec. 8. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz.


Most beállok a sorba és én is általánosítok. A napokban tapasztaltak alapján kijelenthetem: Ha nem vagy egy drogos hülyegyerek, aki egyszerre több lánnyal is kavar akkor bachatod.

2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

5-ös, azért mert éppen csalódtál, nem kell általánosítani!

Én például nem vagyok ilyen. :)

2013. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs ilyen ember a világon se férfiben se nőben! mindenki megnézi a külsöt..miattam aztán lehet gyönyörű a lelke olyannak akire külsőre azt mondom, hogy ejha hát azt azért nem fogdosnám meg, de fordítva is igaz, lehet akármilyen jó pasi, ha a lelkében nem látok semmit ami vonzana. nem a külső a legfontosabb és nem is kell extravagánsnak lennie az illetőnek, de mindenki megnézi azt is, hogy neki tetszik e az is és kész. és aki azt mondja, hogy a külső nem fontos csak a belső az hazudik! elsőre csakis a külsőt látod az fog meg!
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2013. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

7-es! Én sem mondom, hogy nem fontos a külső, viszont ha hiszed, ha nem, engem kizárólag a belső fog meg. Mondhatod, hogy hazudok, de így van.

Az exbarátomon például volt valami, amit mindig, mindenkin utáltam, de megszerettem a belsejét, és utána már imádtam ezt a dolgot is rajta.

2013. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7#


Nincs igazad. Egy férfi van! Én!

2013. dec. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!