Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Bővebben lent...

Mit tegyek? Bővebben lent olvashatjátok a történetemet, kérlek értelmes válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés
Nos: Én egy 14 éves lány vagyok, és mindig ugyanazzal a busszal jövök haza suli után. És a buszon van egy fiú, aki kb 10 évvel idősebb lehet nálam. És van 2 gyereke is,Mert mindig amikor a buszon ül 2 kisgyerekkel, akkor a kicsik azt mondják neki hogy apa. Na és tetszik nekem, és ő is mindig mélyen néz a szemembe meg minden... Ja és nagyon közel is lakunk egymáshoz szóval... Szerintetek miért nézhet úgy? Lehet hogy én is bejövök neki? És megérné vele kapcsolatot létesíteni? Még egyszer mondom, értelmes válaszokat kérek! Köszi

2013. dec. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeretne egy harmadik gyereket :)
2013. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEIN!!!


viccet félretéve..nehogy b+.

2013. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem fiú, az férfi. De komolyan, mit akarsz 14 évesen egy kétgyerekes apától? Nem érné meg. Ő már gondoskodik két gyerekről, te meg valószínűleg még az általánost se jártad ki. Remélem érzed a differenciát.
2013. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos feltűnt neki, hogy nézed, és azért néz! Szerintem egy felnőtt férfi nem szeretne maga mellé a saját gyermekein kívül még egy fogadott gyermeket is! Mert egy gyermekes apának te nem lehetnél párja. Hogy miért?: mert még te is gyerek vagy!
2013. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!