Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap megyek először röpiedzé...

Holnap megyek először röpiedzésre, mit tegyek hogy jó benyomásuk legyen rólam a leendő csapattársaimnak? 15/L

Figyelt kérdés
Eddig az iskolai csapatban játszottam de az edzőm azt mondta hogy szerinte elmehetnék egyesületbe mert én komolyan veszem ezt a sportot. Az egyesületbe holnap megyek először, az edző szimpi, vele már beszéltem viszomt a lányokat nem ismerem..állítólag elég nehezen fogadnak be új tagokat és néhányan nagyon k*vásak is..mit tegyek hogy szimpi legyek nekik és hamar megszeressenek (én nen szeretnék k*vás lenni) milyen ruhában legyek? holnap kapok edzés előtt röpicuccot is, mert elmegyünk egy sportboltba, milyet válasszak? Várom a válaszotokat! :)
2013. dec. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolok ... leszbikus vagy, mert ha nem akkor semmi köze a kérdésednek a témához!
2013. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pippantsd le a segédedzőt--> azaz engem.
2013. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy lennék leszbikus O.o csak azért irtam ide mert itt tobben megnezik
2013. dec. 9. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok és pasi segédedző. Pippants le engem!
2013. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is nyugodj meg.Olyan lányal álj szóba aki nem a csapat legnépszerübb és leg arogánsabb tagja. Mutatkozz be mindenkinek rendesen. A ruha meg olyan legyen amilyen neked tetszik. ADD ÖNMAGAD. Ne parázz biztosan lesz ott egy olyan lány aki szóba áll veled és akkor lesz barátod az edzésen a többi meg kialakul. Sok sikert drukkolok.
2013. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!