Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a leendő barátnőm barátnője hallgasson?

Figyelt kérdés

Na szóval úgy néz ki, hogy össze fogok jönni egy lánnyal de menet közben hibáztam. Egy buliban kicsit ittasan lefeküdtem a lány egyik barátnőjének a húgával és az a barátnő rajtakapott minket és másnap megkaptam a magamét. Ez csak egy alkalom volt. Nem tudom miért tettem, csak testileg vonzódtam hozzá és éppen nincs kapcsolatom. Szerelmes vagyok abba a lányba tényleg, még akkor is ha ez így nem hihető. Kértem a barátnőt, hogy ne mondja el de nem válaszolt. Harcolnom kellett a lányért és most már nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?


27/F


2013. szept. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Akkor még nem jártatok nem? Szerintem valld be te a lánynak. A tálalásra figyelj oda. Legyen érzelmes. Mondjuk nagyon vágytam rád, de egy kicsit elbizonytalanodtam, ezért alkoholba fojtottam bánatomat, majd pont a leggyengébb pillanatomban talált meg xy és hagytam a csábításának. Annyira sajnálom, de megbántam amit tettem. Nekem csak te számítasz és, hogy boldoggá tegyelek...
2013. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Keress más lányt.
2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha megtudná esélsem se lenne.
2013. szept. 2. 17:31
 4/6 anonim válasza:
Szerintem mondd el a leendő barátnődnek, mert ha a barátnőd barátnője teszi meg, akkor magyarázkodhatsz és nem túl szerencsés egy kapcsolatot hazugsággal indítani. Mondd el neki, hogy nem voltál magadnál és ez csak egy kis botlás volt. Most együtt vagytok, őt szereted és csak ez számít. A bizalom egy kapcsolat alapja. Szerintem valld be, így később sem kell attól rettegned, hogy mi lesz, ha megtudja.
2013. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis kiderül. Legyen már gerinced, ha eddig nem volt. Akkor lehet, hogy elküld, de ez még mindig jobb, mintha két hónap után kikottyantaná vki, és akkor még egy hazug strici is lennél a szemében. Az jobb lenne, igaz? -.- Meg egyébként is vállald a felelősséget azért, amit tettél. 27 éves férfi vagy (bár inkább kisfiú még), gondolkodhattál volna...
2013. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt már elcseszted, nem fog bízni Benned. Keress mást és tanulj ebből az esetből.
2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!