Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakivel több percen...

Ha valakivel több percen keresztűl szemeztem egy buliban, de nem mosolygot rám attól még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Lehet az én hibám volt, mivel én sem tettem, nem tudom, levoltam sokkolódva, olyan varázslatos volt. Ha tetszek neki legközelebb hogy menjek oda hozzá? 17/L
2013. dec. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán koncentrált hogy ne hányja össze a rendszert:DD
2013. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
egyik láb a másik után és közben mondogasd hogy bal jobb bal jobb
2013. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Mi fiúk csak azt nézzük, aki tetszik nekünk. Aki nem tetszik, azt nem nézzük percekig, és nem nézünk utána sem. (Tehát ugyanígy ha megfordulunk egy nő után az utcán, akkor a legextrémebb esettől eltekintve teljesen biztos, hogy nagyon tetszik.) Ez biztos. ;)


Legközelebb elég csak rámosolyognod. 2-3 ilyen mosoly után már valószínűleg neki is leesik, hogy te jó ég, rámmosolygott, és akkor nyilván odajön. :)

2013. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!