Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 1 biszex srác be akart venni...

1 biszex srác be akart venni egy hármas szexbe, ahol egy harmadik tag egy szép lány lett volna, akkor lehetséges, hogy mégsem vagyok olyan ronda, mint ahogy gondolom, vagyis tetszhetek akár szép lánynak is, csak még nem találtam meg azt a szép lányt?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy neki fontos, hogy a fiúnak szép arca legyen, ez gondolom célzás volt, hogy helyes, jóképű gyereknek tart. Na, de ha ez így van, akkor miért nem tapadnak rám a szép lányok, miért van az, hogy ha én nyomulok a szép, vonzó lányokra többnyire bunkók vagy egyszerűen cak benyögik élből, hogy van pasijuk, kb. úgy, hogy rám sem néznek igazán az utcán vagy a neten a képemre azt írják, hogy ronda vagyok. Nem értem én ezt már.

A hármasba nem mentem bele, mert hetero vagyok és hánynék, ha egy fiúval kéne hozzérnünk is egyáltalán.


2013. nov. 1. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hm...inkább ezt vedd egy jó pontnak.

ki mondhatja el azt magáról, hogy bevették volna egy 3-as szexbe.

kis lépésekkel kell haladni, most léptél 1-et,. kaptál egy "dicséretet".

legközelebb meg kitudja, rád akaszkodik egy bomba 10-10-es csaj.

2013. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irányítsd hozzám!
2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kacifántos a sztorid :D
2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!