Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, segí. Tsetek nekem...

Lányok, segí. Tsetek nekem abban, hogy legyen nekem is barátnőm? Mi lenne ha találkoznánk Budapest bármely részén és beszélgetnénk arról, hogy mi jó vagy rossz bennem és, hogy miken kellene változtatnom.

Figyelt kérdés

amit magamról tudok.


csúnya vagyok, csúnya vagyok, csúnya vagyok.

önbizalmam nincs és nem is lesz, kivéve akkor ha 1 lány fel nem szed és kerek perec meg nem mondja, hogy mi a helyzet, mit szeretne tőlem.

erős vagyok, habár igaz csak 60 kiló és kb 175 centi vagyok, de nem félek semmitől és senkitől....kivéve a lányoktól.


ennyi, ha van kedvetek találkozni velem, akkor privibe vagy akár itt is megbeszélhetjük a helyet és időpontot.


21 éves vagyok.


2013. dec. 10. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Tsetek WTF?
2013. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
máshogy nem engedte
2013. dec. 10. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
írj privit, hátha tudok segíteni
2013. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mpdt ha felsz a lanyoktol akkor miert akarsz egy idegennel talalkozni akit eletedbe eloszor latsz es lany? Oo
2013. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neten nem merem felvállanli magam, nem mutatok képet, de eljutottam odáig, hogy élőben már van annyi merszem "minden mindegy alapon", hogy találkozzak 1 idegen lánnyal, legfeljebb elküld a ge...be.
2013. dec. 11. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Rafinált vagy te kópé! :D

Furcsa módon akarsz csajozni!

2013. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!