Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak miért az elérhetet...

A lányoknak miért az elérhetetlen fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú elérhetetlen számukra, ráadásul nem is viszonozza az érdeklődésüket, akkor miért vannak mégis rátapadva?
2013. dec. 10. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyobb dicsőség ha beléjük szeret,és az övék lesz...
2013. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noydra ***** válasza:
36%

Mert az ilyenek balf..szok.

Keress normálisat.

2013. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nekik csak a dicsőség számít? Nem az hogy tényleg normálisan foglalkozzon velük a fiú?
2013. dec. 10. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek szenvedni.Jót tesz a hiúságomnak, talán ezért, talán másért...

Általában azért elérem amit akarok, én is gyűjtöm a "trófeákat".

2013. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem keresek senkit, van párom. Csak kérdezem. :D
2013. dec. 10. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés, b-szod. sokkal könnyebb életem lenne, ha nem s-ggfejekbe szeretnék bele :D
2013. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Öööö.... ha a lányoknak az elérhetetlen fiúk kellenének, akkor nem lenne barátjuk sosem. Máskor meg azon megy a sírás, hogy minden lánynak van pasija....
2013. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért szeretik, mert az ilyen f***i őszinte, hiteles és egyértelmű, pont mint ez:


http://www.youtube.com/watch?v=n3xq6T8Zayc

2013. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekesebb, van benne egy kis játék, ahogy mégis meghódítjuk egymást. Én is ilyen "elérhetetlen" vagyok általában, és azoknak van esélye, akik belemennek ebbe a játékba, és szintén így viselkednek, és érzik, hogy ez nem beképzeltség, meg az agyamat játszom meg ilyesmi, hanem csak így izgalmasabb az egész... Én ezért, mert szórakoztató, és élvezem ezt. Nyilván az való nekem társnak, aki szintén jó dolognak gondolja ezt.

Olyan pasira meg még soha nem tapadtam, aki nem viszonozta.

2013. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, mit jelent nálad az hogy "aki nem viszonozta"? A közeledésedet? Akkor mégsem volt annyira elérhetetlen, nem? Én az olyanokra gondolok, akiknek a társaságát mindig neked kell keresned, mert nekik eszükbe sem jutna mondjuk felhívni, vagy rád írni. Én nem értem hogy ebben mi a szórakoztató, meg élvezetes.
2013. dec. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!