Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz hogy a több éve nem...

Prométeum kérdése:

Az gáz hogy a több éve nem látott unoka testvéremet szeretnék összejönni? Csak nem tudom még hogy hogyan mondjam el, neki.

Figyelt kérdés
Olyan szép, bársonyos hangú és izgalmas csodabogár van bennük némi közös csak nem tudom hogy mit szólna ehhez de nála jobb barátnőt jelenleg nem tudok elképzelni.

2013. dec. 10. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Vérfertőzés, hányinger!!!!!!
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Hát öhmmm Ha csak összejössz vele az nem gond,de mivel az unokatesód mást ne csinálj vele mert az kimeríti a vérfertőzés fogalmát.
2013. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vérfertőzés de lehet a családnak nem tetszene.
2013. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem vérfertőzés és hivatalosan akár házasodhatnak is.

Ha azt látod ő is odáig van érted, akkor valld be neki.

2013. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki:D Épeszű nem jön össze rokonnal:D
2013. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*jó,mindegy,nemtomXD
2013. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem fura... de én ismerek két embert akik már össze is házasodtak van egy gyerekük és unokatesók :D szóval én támogatom csak a család lesz szerintem kiakadva :D
2013. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ígyvan nem számít vérfertőzésnek, de a genetikai rendellenességre nagyobb az esély, csak jóval kevesebb, mint közelebbi rokonoknál, ezért nem is szerepel a büntető törvénykönyvben. De hát ki hogy áll hozzá, nekem az a kicsivel több esély is sok, de én else tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot.
2013. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk már 12. éve nem láttam
2013. dec. 10. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!