Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az hogy a lány nem...

Mért van az hogy a lány nem érdeklődik csak rövid egyszavas válaszokat ad?

Figyelt kérdés
ha nem érdeklem mért nem mondja meg?ha igen akkor mért csak én kérdezek folyton?úgy érzem mintha a fallal beszélgetnék.rendszeresen ez történik.elfogytak azok a nők akik beszélni tudnak és szeretnek és akarnak is?lehet kicsit unalmas vagyok de ennyire nem.ő sem épp egy kalandor.
2013. dec. 10. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Értem
2013. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egy celzas, ne vard hogy egyenesen megmondja hogy bocs nem kelted fel az erdeklodesem
2013. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá elvégezni a pszichológiát, hogy ebből le vond a következtetést: nem érdekled. Minek keresed? Az emberek általában nem mondják meg, hogy mit akarnak, nem akarnak. Hagyd békén, keress oylat akit érdekelsz.
2013. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem személyesen a nten beszélgettünk.külön rákérdeztem hogy hagyjam-e azt mondta nem.
2013. dec. 10. 21:47
 5/7 A kérdező kommentje:
másképp magam is vettem volna de ezen így nem tudok kiigazodni.főleg hogy még direkt rá is kérdeztem.
2013. dec. 10. 21:48
 6/7 Allenka válasza:
Én viszont teljesen kitudok rajta igazodni. 100% hogy nem érdekled es ezt komolyan mondom. Mivel rákérdeztel erre es a nők többsége nem akar bunkó lenni, vagy valakivel rosszba lenni, ezért nem küldött el egyenesen.
2013. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad lehet.de már az első perctól kezdve ilyen.akkor meg még semmit nem is tudott rólam.ennyire életunt lenne? ha viszont tényleg úgy van ahogy mondod akkor az gericntelen dolog.nem zavar ha vki igazat mond de ha hazudik attól sokkal dühösebb és megbántottabb leszek. egyszerűen nem tudom elviselni ha vki nem képes egyenesen igazat mondani.rákérdezek még egyszer utoljára majd nagyon egyértelműen és lényegretörően és ha úgy van ahogy mondod akkor még örülhet is hogy csak netről ismerem különben megemlegetné az biztos.
2013. dec. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!