Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rámenős lennék ha rá írnák?...

Rámenős lennék ha rá írnák? Talán megbántottam a múltkor? Nem értem a férfiakat. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen. Ellentétes műszakban vagyunk most per pillanat, de volt hogy egy műszakban is voltunk már. Tesóm megkérdezte tőle bejön- e az a csaj és azt mondta igen és az meg beköpött hogy nekem is bejön. Ezek után folyton csak engem nézett és mosolygott rám illetve zavarban volt de még én hogy... :D Állítólag van barátnője de lehet kamú az egész mert egy kép sincs róla semmi még a facebookján sem. Egyik nap aztán tesómnak mondta hogy oda megyünk e hozzá.. azaz hozzám. Én csak lestem mikor mellettem termettek. Mondta hogy itt az alkalom hogy beszélgessünk de én bunkózni kezdtem mert zavarban is voltam nem tudtam mit kezdeni a helyzettel és annyit nyögtem be hogy miről :S! Aztán azt mondta erre tesómnak hogy látod nem is akar velem beszélni, szerintem ott sértődött meg na meg még tesómnak neki is estem előtte hogy miért tette ezt hogy ide jött vele.. szerintem félre értette pedig csak zavarban voltam na meg a kollégáim lestek, pláne azok akik folyton azon vannak hogy keresztbe tegyenek. Aztán egy másik nap jött ki a műszakjuk ő nem a többiekkel ment el a rövidebb uton hanem mellettem távozott és mosolygott zavartan én meg kinyögtem egy sziát és ráadásul tudat alatt kicsúszott a számon ő meg remegő hangon vissza köszönt. A tesómék mondták neki miért nem megy oda hozzám ő meg mondta hogy nem mer, ma volt az utolsó munkanapjuk jövőre már kitudja mi lesz, hogy találkozom e még vele. Ráadásul mondta hogy nagyon messze lakok tőle ( ezek szerint utána nézett hogy mennyire távol lakom tőle?!) Ezt magyarázgatta ott nekik meg zavartan nézett és vigyorgott rám mikor beszéltek rólam. Én meg lebuktam a kollégáim elött hogy vigyorgok valamin észre vették őt és hát ment is a pletyka egyből hogy jaj majd jövöre.. Az emberek olyan gonoszak :( úgyse lesz belőle semmi. Lehet jövöre vissza se hívják őket vagy engem arra a munkahelyre mert most jár le a szerződésünk. Írjak rá a facebookon szerintetek? Amúgy a távolság meg kb 95 km volt már messzebbi távkapcsolatom is, nem merek rá írni szégyenlős lány vagyok de ő is ezt csinálja vagy mit gondolhat? Valaki megtudná magyarázni nekem mit gondoljak egy ilyen fiúról azt hogy félénk? Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.

2013. dec. 11. 18:52
 1/4 Tarnolf ***** válasza:
Írj rá nyugodtan, meg mondd, hogy nem akartad megbántani, csak zavarba jöttél. :)) Onnantól meg simán megy a dolog. :)
2013. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*írnék
2013. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tarnolf ***** válasza:
Ha már kijavítod, írhattál volna valami értelmeset is, mondjuk egy kis segítséget adhattál volna.
2013. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy. Milyen segítséget akarsz? Tudod mi kell, vagy nem? Ha érdekel, lépj vele kapcsolatba, ha nem, ne.
2013. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!