Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ilyen hideg időben, jó...

Lányok ilyen hideg időben, jó megközelítés lenne, ha tömegközlekedésen odabújnék hozzátok gyengéden? Elhajtanátok vagy viszonoznátok?

Figyelt kérdés
Olyan jól esne hazafele jövet valakit átölelni ilyen hidegben, sajnos jelenleg nincs senkim. De nem bunkó módon, csak gyengéden kedvesen.
2013. dec. 12. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális zaklatás...
2013. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem bírom a frottőröket, bocsi, és még ha nem is vagy az, szerintem a legtöbben így értelmeznék. már többször zaklattak buszon, villamoson, szóval mostanában csak rutinosan tökönvágom az illetőt. vigyázz, nehogy hasonlóval akadj össze, mint én :D
2013. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék és eltolnálak... Azt gondolnám pedofil vagy. Vagy azt hogy szeretet hiànyos. De csak a semmiből ne ölelgessen senki. Plusz ha rossz napom volt akkor lehet hogy nagyon megbánnád. Mintha egy dinamitot ölelgettél volna. :)
2013. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha te ezt komolyan gondolod, akkor nagyon nagy baj van veled. ha csak trollkodsz, akkor viszont eleg sz*r poen.
2013. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lányokra nem merek ráírni facen , mert félek h zaklatásnak veszi... TE MEG SZEXUÁLISAN AKAROD ZAKLATNI? Normális???



15/f

2013. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, minden lánynak ez a vágya hogy egy vadidegen szatír perverz alak ölelgesse.
2013. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
valahogy egy barátnőtől igen, még egy baráttól is de egy ismeretlen perverztől nem.
2013. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!