Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Főleg...

Mi a véleményetek? Főleg azoké érdekelne akik kerültek már ilyen helyzetbe.

Figyelt kérdés

Tetszik 1lány, sokat beszélgetünk személyesen, fb-n szinte semmit. Mesél a dolgairól, suliban mindig a közelemben akar lenni. DE van barátja és nem szerénységből mondom a pasija jobban néz ki mint én és sportosabb (nem 120kiló vagyok, hanem teljesen átlagos/vékony).Azért csúnya sem vagyok és a stílusom, modorom is normális. A barátja megcsalta 1x, de még mindig vele van és fogalmam sincs mit lépjek. Lenne vajon esélyem, ha ennyire jól elvagyunk?

1. Ha engedem ezt a közelséget és később esetleg mégszorosabb érzések alakulnának ki bennem akkor nagyot koppanok és ha ez így van akkor ismét csak az elcseszett életemet rontom vele tovább.

2. Hagyom a fenébe, megpróbálok távolságot tartani, kicsit ridegebb lenni vele és majd beletörődik, nehezen de én is bele fogok. Bár valószínűleg emésztem magam, ha rövid időn belül szakít a barátjával én meg evvel elszúrtam a dolgot.

3. Megpróbálok közeledni, de ha visszautasít akkor a baráti viszonyból egy kínos hangulatú viszony lesz, mert helyzetünkből adódóan nagyon sokat látjuk egymást alapból.


Valljuk be nehéz döntés és egy ideig mindenképp rosszul érzem magam, de nem tudom mi tévő legyek.


2013. dec. 12. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
van pasija, kedveskedj vele, DE NE TE LÉPJ ELŐSZÖR. amíg van barátja.. Ha netán szakít vele akkor kezdj kicsit jobban hajtani
2013. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ennyit írni, szóval a figyelmetlenségbe 1-2részlet ki is maradt. A közelemben akar lenni, nem annyit tesz, hogy ott áll tőlem pár méterre és beszélgetünk, ha beszélgetünk akkor ott áll tőlem 20-30centire, ha ülök valahol és ő is odaül mellém akkor 10centi van kb közöttünk, de a lábunk már összeér. Meglehetősen sokszor nézünk egymás szemében aminek mosoly a vége. Emellett néha-néha a barátját is szóba hozza és nem azért, mert valami rosszat csinált. De ő alapból sokat mosolyog és elég közvetlen a barátnőivel is szóval egyszerűen nem lehet eldönteni, hogy most akar is valamit vagy csak tetszik neki az, hogy foglalkozok vele.


Mindenesetre köszönöm a választ :)

2013. dec. 12. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
legyél óvatos, velem volt már ilyen és kiderült hogy csak játszik velem, sőt én még csókolóztam is vele.. Szóval nekem 1000x rosszabb volt
2013. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4. Ha már szakítottak, akkor próbálkozol be, de addig is maradhatnál kedves hozzá, hiszen semmibe sem kerül, és egy barát is mindig jól jön.
2013. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez is jó tanács, bár nem értek egyet.

Egy ilyen barát nem jön jól sosem. Többször megesett már velem, hogy kialakult fiú-lány barátság és a végén mindig koppant valaki. Vagy én vagy ő, de valaki mindig mélyebb érzéseket kezd táplálni a másik iránt. Ebben az esetben pedig én lennék az.

A 2.-at úgy értettem, hogy távolságot tartok, de attól még nem leszek bunkó és ha hozzám szól válaszolok.

2013. dec. 12. 19:27
 6/10 El Greco válasza:
Az előttem szólónak igaza van,egy barát mindig jól jön,tehát nehidegülj el tőle.Viszontamíg nem szakítanak,ne lépj.Légy türelmes,és várj...
2013. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nézd a jó oldalát, addig sem kell tartogatnod magad, légy nyitott más lányokra is.
2013. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez lesz a megoldás, barátaimmal foglalkozom inkább, aztán majd lesz ami lesz. Ismerkedek más lányokkal és nem várok rá, de ha szakítanak és nem lesz senkim akkor lépek.
2013. dec. 12. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

az élet kockázatokkal jár. aki nem mer kockáztatni, az nyerni sem fog, vagy csak nagyon-nagyon ritkán.

várni olyan hülyeség. szerintem!!! persze lehet várni egy kicsit, de az, hogy a te életed attól függjön hosszabb ideig, hónapokig, évekig, hogy mások mit döntenek, szakítanak-e, vagy együtt maradnak, szerintem időhúzás! ott maradsz a kispadon, ahelyett, hogy a saját kezedbe vennéd az életed irányítását. ha visszautasít, hát visszautasít. mehetsz tovább, másfelé. de anélkül másfelé menni, hogy meg sem próbáltad, meg várakozni tehetetlenül MÁSOK döntésére, hát ez szerintem hülyeség.

Az már más kérdés, hogy hogy cserkésszed be a lányt, ha úgy döntesz, hogy lépsz. Annyi biztos, hogy a szerelmi vallomást azt kerüld el, ne rohand le, csak kis lépésekben haladj. Ha látod, hogy a kisebb közeledéseket (párszor azért próbálkozz, ne add föl egy után) visszautasítja, akkor látod, mi a szitu, és mégsem lesz olyan borzasztóan kínos hangulat közöttetek.

2013. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jobbnál jobb válaszok, ahogy eddig az oldal színvonalát elnéztem, nem számítottam semmi jóra, de ezt megcáfolták. Köszönöm a választ :)
2013. dec. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!