Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csakolyan 14 éves csajok...

Csakolyan 14 éves csajok vannak akik a pávákra buknak, utálják rockot és minden hétvégén a diszkóban van?!?!?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 18-25 éves csajok is mind ilyenek, amiket felsoroltál kérdező...
2013. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem jartam diszkoba, nem tetszettek a pavak es nem utaltam a rockot, volt amikor azt hallgattam, most pedig egyre gyakrabban.

15\L

2013. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nem. Én pl 14 vagyok, szeretem a rockot (bár inkább metalos vagyok), nem járok diszkóba, bulikba. És a páwákat pedig rühellem.
2013. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9-es azért mert ők egyéniségek is lehetnek,nem majmolják egymást.
2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Most erre csak vissza kérdezni tudok! Nincs olyan normális 15 éves srác aki mem beképzelt és magabiztos,bunkó v ennek az ellentéte aki lelki beteg, önsajnáltató és öngyilkos hajlamú??
2013. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, gyűlölöm a páva gyerekeket (mert azok leginkább kisgyerekek még), imádom a rock-ot, nem szeretem a diszkót. Ezen kívül 4 éves korom óta videójátek-fan vagyok (kocka), és nagyon perverz fantáziám van (és mielőtt még bárki kötözködni akarna, nem azt nevezem perverznek, ha valaki lefekszik egy fiúval...). Utálom Justint és az 1D-t. Nem vagyok buta. Ez lehet egoista megjegyzésnek fog hangzani, de megemlítem, hogy csinos vagyok (csak azért nem használom a 'szép' szót, mert mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más a szép). Egy egyszerű mondattal megfogalmazom mindezt: "Ha akarom fiús vagyok, ha akarom lányos.". :) Rossz tulajdonságom: szeretek magamról beszélni. :D
2013. dec. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

14 vagyok utálom a "páwákat" egyszerűen gusztustalanok...

Annyira utálom hogy már szinte csak ilyen undorító férgek léteznek az én korosztályomban.

2014. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én is 14 vagyok soha nem voltam még diszkóban, sztem a pávák furák viszont tény hogy nem nagyon szeretem a rockot :)
2014. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!