Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene tennem ahhoz,...

Mit kellene tennem ahhoz, hogy egy fiú bátrabban közeledjen felém, még ha én félek is? Mit sugározzak felé?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre az lenne a válasz, hogy nyissak felé, csak az a gond, hogy én nem egy olyan lány vagyok, aki ki meri mutatni az érzelmeit mások előtt! Ott van mindenki az osztályban, és látom, hogy tetszhetek neki, és nekem is tetszik ő, csak teljesen más társadalmi közegbe tartozunk (ő menő fiú, én meg egy stréber lány).Nem szeretnék pletyka tárgya lenni, viszont nekem ő már fontos annyira, hogy tegyek valamit. Úgy érzem, mintha én lennék a hibás az egész kialakulatlanság miatt! Kérlek segítsetek valahogy!!!

16/L



2013. dec. 13. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
ha tetszetek egymásnak akkor le szarhatod mindenki más véleményét. vagy ha nem vagy biztos magadban sztem akkor sem kell aggódnod. :)
2013. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!