Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ismerkedhetek így...

Szerintetek ismerkedhetek így az utcán? Halál komolyan kérdezem, ne vicceljétek el!

Figyelt kérdés
Ma amikor sétáltam az utcán, megláttam egy srácot aki egy vezeték alatt állt ami tele volt galambokkal. Igazából azért akartam odamenni hozzá, hogy segítsek rajta, szóljak neki vigyázzon, nehogy kellemetlen meglepetés érje. Aztán eszembe jutott milyen vicces ismerkedési lehetőség lenne az ilyen. Szerintetek hülyének nézne vagy vicces lenne?
2013. dec. 13. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
átlátszó,mint szita
2013. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hé állj félre mert leszarnak a galambok!

Vagy hogy gondoltad? Mert ha így biztos a nyakadba ugrik.

2013. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szólnék neki, hanem belerohannék és ellökném a vezetékek alól!
2013. dec. 13. 20:50
 4/9 piriiiiii ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak... úgy vélem, hogy ismerkedni mindenhogyan lehet, mert ha szimpatikusnak talál, akkor mindegy, de valószínűleg nem attól leszel számára szimpi, ha a galambszarral indítasz... és arra sincs sok esély, hogy pont leszarják a madarak.
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiiii ***** válasza:
Ha belerohansz, az még jobb... :D Hátha kiestek egy kocsi elé az útra, mi? :D
2013. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, akkor meg majd a kocsitól mentem meg!!
2013. dec. 13. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miafasz? Ha csak úgy lerohannának az utcán főleg hátulról akkor lehet reflexből még meg is ütnélek.
2013. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj, hogy az embereknek nincs humorérzékük... :| :D
2013. dec. 13. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva igen hülyének nézne, de ha jól nézel ki akkor is de legalább megdugna.
2013. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!