Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek meg egy...

Hol ismerkedhetek meg egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki szereti, ha többször gyerekesen viselkedek. Ha bohóckodva szólítanám le pl. ha hülye fejet vágnék neki és jót nevetne mellé tetszene is neki. Tehát nem azt nézné, hogy olyan legyek, mint az átlag. Szeretném többször megnevettetni, néha ijesztgetni, mellé romantikázni és teljes szívemből szeretni. Legjobban erre vágyok, mert tudom furcsa ember vagyok, de szeretném, ha valaki elfogadna úgy ahogy vagyok. 23/F
2013. júl. 5. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen a furcsa fejes leszólítás?
2013. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy nem szeretném, úgy leszólítani, mint az átlag emberek, mert nagyon nehezen megy viszont lazán letudnám, csak az sajnos az átlag embereknek az jön le, hogy nem vagyok normális. Ezért elkezdenék vele hülyülni, és éreztetném vele, hogy tetszik nekem.
2013. júl. 5. 14:55
 3/14 anonim ***** válasza:

ha ilyesmi fejet vágsz azzal elijeszted a csajt :D

[link]

2013. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért ennyire beteg fejet nem vágnék! :D
2013. júl. 5. 14:57
 5/14 anonim válasza:
Az én barátom pont ilyen, mint te. :) Mi egy pizzázóban ismerkedtünk meg, közös ismerős által.
2013. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a gyerekes viselkedés irritáló, attól még lehetsz vicces, hogy nem idétlenkedsz görcsösen folyamatosan
2013. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye jár ide kérdezni...
2013. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ne hallgass az előző majmokra, én pl kifejezetten csak egy ilyen fiúval tudnék összejönni mert én szintúgy ilyen vagyok.

(Amúgy engem nem ijesztene el az a fej sem, amit a nemtom hányas emberke linkelt be, mert én szeretek olyan fizimiskát vágni :D talán lehet hogy ezért nem szoktak megkörnyékezni a fiúk, hm...)

2013. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fiatalabb vagyok pár évvel tőled,de azért válaszolok.

Ha nem égetsz teljesen be hivatalos helyen,tehát van komoly éned is,ha nagyon muszáj a helyzet miatt,akkor vevő vagyok az ilyesmire,feldobnád minden napom.:)) Az a lightos Jim Carrey stílus tökéletes. :D

2013. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az itt résztvevö lányoknak mindnek van barátja,akinek meg nincs annak nem jössz be úgysem,mert millió kifogást talál benned..
2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!