Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jelöl be facebook-on...

Miért jelöl be facebook-on ismeretlen srác?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy srác, akiről először fogalmam sem volt kicsoda, de aztán kiderült hogy láttam már... nem is ez a lényeg.

Egyik barátnőm azt mondta, írogatni fog, ne jelöljem vissza... gondolom akkor nem szép dolgokat, de ezt már nem kérdeztem mire gondol pontosan. Szóval.. vissza merjem úgy jelölni, hogy ott van a félelem, hogy lehet nem fog békén hagyni, és hozzátenném egy suliba járunk, szóval látjuk minden nap egymást. Másrészről nem tűnik bunkó srácnak, de bízok a barátnőmben. Mit gondoltok?

Azt hiszem jobb lenne először személyesen beszélgetni mert az internetes kommunikáció nem tesz semmit..


2013. dec. 14. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha semmit se beszélgettetek még egyáltalán, akkor azért jelölt be, mert tetszel neki. Ha neked ő nem tetszik, ne jelöld vissza, mert zaklatni fog. Ha tetszik, és megismernéd, akkor jelöld vissza és várd, hogy lépjen.


De 10 évesen még nem kéne facebook, ha meg ennél idősebb vagy, akkor ne viselkedj úgy, mint egy alsós.

2013. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írogatni fog, mert meg szeretne ismerni, szimpatikus vagy neki. Ha modortalan - letiltod. Ennyire egyszerű.
2013. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Igen, tényleg alsósként viselkedek.. meg ezt a kis dolgot túlságosan felfújom
2013. dec. 14. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod visszajelölöd, és ha úgy írogat ahogy nem tetszik kitörlöd az ismerősök közül. Vagy vissza sem jelölöd.
2013. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a barátnőd miatt esélyt sem adsz valakinek, h beszélgetni tudjon veled... lehet, a barátnőket kellene gondosabban válogatni
2013. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak miatta. Egyszerűen csak bízok benne. Másik dolog: nem ismerem, tehát majd hétfőn beszélek vele.
2013. dec. 14. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, a barátnőd csak ellene akar uszítani. Ismerd meg, és legyen róla saját véleményed. Ha pedig nem jön be a srác kisugárzása, vagy modortalan veled, akkor hagyod a francba!
2013. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Uramisten bejelölt egy fiú, na bele ne haljak! XDD Bocsi, ezt nem lehetett kihagyni :PP :DD Ne félj, jelöld vissza, beszélgessetek!! ;) Én is így voltam, csak az a srác 8640km-re lakott tőlem, Indiában.. A bnőmet is bejelölte, rá is rá írt, és ő egyből tiltotta is szegényt.. Aztán rám is rám írt, beszélgettünk, és nem lett semmi se(am, hozzá teszem, hogy angolul és így is tök rendes volt) Aztán a haverja is bejelölt, beszélgettünk, elvoltunk.. Egymásba szerettünk, igaz ő 3 évvel idősebb nálam, de ez most nem lényeg.. Aztán, összevesztünk, és ő Magyarországra utazott, hogy bocsánatot kérjen személyesen.. Azóta is Magyarországon él, de már nem vagyunk együtt :3 :) A sulink mellé költözött, így minden nap találkozunk :DD Amúgy, meg sok Fb-os barátom van, a világon vhogy majdnem mindenki ismer, de pedig nem vagyok nagy szám, sőt még posztolni se szoktam, csak bejelölnek, aztán azok a haverjai is, azoknak a haverjai is és így mindenki ismer :'''DD
2013. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg felfújom a dolgot :DD

Köszi a válaszokat!

2013. dec. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!