Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek azért nehéz...

Szerintetek azért nehéz barátnőt találnom, mert túl büszke vagyok?

Figyelt kérdés
Van önbecsülésem és büszkeségem és nem vagyok hajlandó senki után sem futni.Még egy beszélgetés alapján is gyakran kiábrándulok egy lányból.Irritál a töménytelen mennyiségű nyafogás is.

2013. dec. 14. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát így kics*szett nehéz lesz...
2013. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az Erik?

Igen, ezért nincs barátnőd, a lányok szeretik, ha keresed őket és a társaságukat. Nem a nyafogós kis r*bancokat kell keresni.

2013. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát, én mindig várom h rámírjanak... egy ffi dolga a kezdeményezés... ha már sokat beszélgetünk azért néha én is írok :)
2013. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egyszavas üzenetek esetén nem szokásom egyetlen lánynak sem visszaírni.Egyrészt nem tiszteli a partnerét másrészt ha ilyen üres és igénytelen,akkor nem egymást keressük.Senkinek nem leszek a szórakoztató egysége.
2013. dec. 14. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nehéz lesz...
2013. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
úristen térj már észhez ember
2013. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A héten is volt egy randim és amikor kifejtettem az őszinte véleményemet egy olyan témáról,amit még csak nem is én vetettem fel,akkor hölgy igencsak felhúzta az orrát.Az a bizonyos téma pedig az előző kapcsolatában tanúsított nem megfelelő viselkedése volt.

Nem igazán értem,hogy sok hasonló esetben is,amikor kifejtem a véleményemet és,ha ez ütközik a lányokéval,akkor igencsak megsértődnek.

2013. dec. 14. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
most akkor meséld el, és én megmondom neked h jogos a sértődése vagy sem ;)
2013. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Elmesélte,hogy hogyan hűlt ki a kapcsolata az előző párjával,hogy sikerült felköltözniük a városba és munkát találniuk.Új embereket (barátnők) megismernie és az esti életbe belekóstolni.Hosszasan ecsetelte,hogy a párja mennyire rugalmatlan és jobb szó híján karót nyelt volt és csak a család alapításon gondolkodott.Erre visszakérdeztem ,hogy talán a barátnőivel tervez családot alapítani és gyermeket nevelni?Közös kasszán voltak,akkor gyakorlatilag piócakén élősködött a partnerén és elvette a lehetőséget tőle,hogy egy számára megfelelő partnert találjon. Természetesen ezt azzal egészítettem ki,hogy én ezt a történetet nagyon egyoldalúnak találom és bizonyára a partnere is ki tudná ezt egészíteni.

Egyetlen pozitívuma volt a dolognak,mert utána roppant csendes volt és kellemesen élvezni tudtam az általam kifizetett vacsorát.

2013. dec. 14. 21:47
 10/14 Tarnolf ***** válasza:

Kérdező, én teljesen egyetértek veled.


Egyrészt az ilyen nők marha ocsmányok (élősködés miatt főleg), másrészt elég gáz, hogy egy vélemény miatt megsértődnek. Nekem is nehéz a csajozás. Inkább azért, mert alig próbálkozok, mert rájöttem, hogy a véleményemmel csak elidegenítem magamtól a lányokat.


Amúgy ezzel nincs baj, legalább egyéniség vagy és nem benyalni akarsz.

2013. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!