Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek azért nehéz...

Szerintetek azért nehéz barátnőt találnom, mert túl büszke vagyok?

Figyelt kérdés
Van önbecsülésem és büszkeségem és nem vagyok hajlandó senki után sem futni.Még egy beszélgetés alapján is gyakran kiábrándulok egy lányból.Irritál a töménytelen mennyiségű nyafogás is.

2013. dec. 14. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A lány hülye volt, hogy az előző kapcsolatáról panaszkodott neked, te viszont bunkón reagáltál. Senki nem tökéletes. Te sem vagy az. Az első randi pedig nem egymás leszólásának és bemocskolásának a helye.
2013. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk jogos... első randin pláne az exek a tabu témakörhöz tartoznak, nem mellesleg felvetődhet a kérdés,hogy valóban túltette-e magát az exén ha ennyit fecseg róla... egy biztos, őt sem az eszéért lopják el :)
2013. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom nem volt azzal,hogy ezt a témát hozta fel.

Bár,ha étterembe viszek egy hölgyet és udvariasan leveszem a kabátját és kihúzom neki a széket.Természetesen én fizetem a vacsorát is,akkor némi viszonzott udvariasság lehetne a partneremben,hogy a téma választást rám bízza.

Nem becsmérlésnek szántam ezt csak kinyilvánítottam a véleményemet.

Az is nagy baj,ha megjegyzem,hogy egy nőnek egy bizonyos ruha rosszul áll?Vagy nem megfelelő sminket használ?

2013. dec. 17. 20:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt tény ,hogy kéne egy kicsit változtatnod magadon.. Elég sok lánynak nem jön be ez beképzeltség.Viszont a jó hír az ,hogy nem mindegyik csaj ilyen ,én se vagyok nő létemre oda a nyafogásért.. Jól tetted hogy megmondtad a véleményed! Esetleg azt lehet tudni ,hogy hány éves vagy? :)
2014. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!