Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány rám ír magától és...

Ha egy lány rám ír magától és ezt válaszolja erre, az jelentheti azt, hogy akar tőlem valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
Először én írtam rá és volt, hogy magától írta hogy "besírok rajtad:DDD" Most meg legutóbb már ő írt rám és valahogy az jött ki, hogy pimaszkodott velem és én azt írtam neki válaszul, hogy "kabbe", erre ő azt válaszolta, hogy "tedd ki!:D"
2013. dec. 15. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor tedd ki neki míg meg nem gondolja
2013. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dwight Schrute ***** válasza:
ha nem múlt el 12, akkor én vigyáznék
2013. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
barátkozni akar veled..!
2013. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked nem nyilvánvaló hogy csak szórakozik?
2013. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor csak jófejnek tartom a srácot,barátzóna:)
2013. dec. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemtudom, én több lánybarátommal is szoktam ilyesmit beszélni...:) Egy kettő nem is rossz csaj, de nem próbálkozok náluk, mert nem arról szól, hanem, hogy jókat hülyülünk...:)


Pl.: olyat csináltunk, hogy perverz sztorikat írtunk le chaten, hogy kikötöz az ágyhoz stb...


Szimplán szimpatikus vagy, elvan veled, ez még semmivel nem ér fel, csak okésvagy, mert beszél veled...:) Annyi, hogy nem vagy teljesen esélytelen. De lehet, hogy tényleg csak barátot lát benned...

2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!