Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, milyen ötletnek...

Lányok, fiúk, milyen ötletnek tartanátok egy Gyakoris Rapid Randi megszervezését?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan akarnak itt ismerkedni, de az nem igazán működik személyes találkozás nélkül. Van erre szerintem egy egész jó rendszer, amit RapidRandinak hívnak. Tudjátok ez a 7 lány - 7 fiú egy kávézóban, a lányok egy-egy asztalnál ülnek, a fiúk pedig 7 percenként vándorolnak egy újabb asztalhoz. A végén jelzi mindenki, ki volt neki szimpi, és ha a másik félnek is az volt, akkor megkapják egymás elérhetőségét.


Ez egy létező dolog, de szerintem sokkal jobban működne egy olyan csoportnál, akikben egy dolog biztos közös. Ez pedig szerintem, aki itt van, arra tuti igaz, hogy szereti mások véleményét kikérni a problémáiról, ill. szeret másoknak tanácsokon segíteni, tanácsokat adni neki.


Mint írtam ez egy létező dolog, 5 rongy körüli árért lehet egy ilyen rendezvényre bejutni, de természetesen ez az összeg itt megoldható szerintem, hogy csak egy 1.000 Ft körüli fogyasztás legyen a helyen, ami sztem tök korrekt lenne.


Területileg mindenképp Budapest lenne az első ilyen rendezvény helye, de akár máshol is lebonyolítható, ha van rá igény. Korhatárra pedig első körben mondjuk 20-30 éves korosztályban lehetne kiírni a megszervezést, így elkerülve a túlságosan nagy korkülönbségeket.


Jó ötletnek tartanátok egy ilyet?



2013. dec. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ötletnek jó de kivitelezni annál nehezebb. Az emberek nem szeretnek ennyi pénzt kiadni egy rapid randira ismeretlen emberekkel. 6-7 ezer forint nem kevés nem is beszélve az utazási költségekről. Szóval erre senki nem fog 15 ezer forintot költeni aki tegyük fel nem budapesti.
2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abból a hét fiúból négy GoGol lenne...:D

Amúgy annyira nem hülyeség a dolog, bár én tuti nem mennék. Szerintem akik szimpatikusnak találják itt egymást, előbb utóbb úgyis összetalálkoznak, ha akarnak valamit. Ha meg nem akar semmit az egyik fél, amúgy is fölösleges lenne a találka.

2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó ötlet, csak a vártnál 7 lánnyal kevesebb lenne.
2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Singularity: 1-2 ezer Ft-ról lenne max szó, nem tudom honnan vetted a 6-7 ezret! Ennyiért kellene mindenkinek a helyszínen fogyasztani, hogy a helynek is megérje, aki a helyet adná nekünk. Akinek olyan sokba kerül a felutazás, az meg ne jöjjön, mert elvégre ennek a célja párkapcsolatok kialakítása lenne, ahol nagyon kevés esetben működik a távkapcsolat, ott is általában tök sok macerával jár mindkét fél részéről. Így szerintem nem is lenne baj, ha kikötnénk, hogy BP+agglomeráció (legalábbis első körben).
2013. dec. 15. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedés pont azért gáz, mert személyesen nem látod a másik felet. Különösen itt, ahol még a képet is csak beszélgetés közben külditek egymásnak. Pedig (sajnos vagy nem sajnos) a személyes megjelenés a legmeghatározóbb.
2013. dec. 15. 15:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt már én is realizáltam, hogy a lányok kevésbé nyitottak ismerkedésre itt. Remélem ez csak az írásra vonatkozik, mert kezdeményezésnek gondolják, amit nem szeretnek, de egy ilyen rendezvényen való részt vétel még nem minősül kezdeményezésnek! :)
2013. dec. 15. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy működne, de szerintem ez a rapid randi elég hülyeség. 7 perc alatt senkit sem lehet megismerni. Értem én, hogy szimpatikusnak kell lenni, de akárki megjátszhatja magát. Emiatt szerintem elég értelmetlen ez a 7 perces korlát. Bevezetnék valami olyat, hogy lehet húzni az időt. Ha letelik, lehet kérni még ennyit, és így tovább. Szerintem így jobb lenne.
2013. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!