Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek bejönnek az...

Fiúk, nektek bejönnek az extrém hajszínű lányok? Pl lila, kék, piros, stb. Mit gondoltok, ha megláttok egy ilyen lányt az utcán? (nem a fiatal tinrbncokra gondolok hanem akiknek illik a stílusukhoz az ilyen haj és érettebbek is)

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó: ez nagyon túlzó (és negatív) általánosítás szerintem. az hogy valaki partyk. rva az nincs összefüggésben a hajszínnel. akkor már sokkal inkább a póthajas miniszoknyás cicababák. azoknak szokott általában bőrdzsekis Audis bűnöző a barátjuk lenni. de még köztük is akadnak jófejek
2013. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van! Mit gondoltok, ha meglátok egy ilyen lányt az utcán! Én ezt gondolom!
2013. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nem!
2013. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves "12-15 22:36" Abból, amit leírtál, ami szerinted a "véleményed" az jön le, hogy te teljesen a külső alapján ítéled meg az embereket és könyveled el őket magadban. És ez egy elég undorító dolog szerintem. Igen, a kérdésemben benne van, hogy mi a véleményetek, de vélemény lehet az is hogy nem jön be mert nem tetszik a STÍLUSA, a KINÉZETE meg ilyenek de nem kell egyből a belsőket mondani hogy SZERINTED milyenek... Nekem türkizkék hajam van, 17 éves vagyok, nem iszom alkoholt, nem dohányzok, nem drogozok, nincsenek extrém barátaim, eddig összesen egy komoly kapcsolatom volt ami 2 és fél évig tartott, félek a "sittesektől", bár tény, hogy imádom a rockzenét. Csak művészlélek vagyok. Gimnáziumba járok és én vagyok az osztály legjobb tanulója, környezetmérnöknek fogok tanulni az egyetemen és művészettel, fotográfiával is szeretnék majd komolyabban foglalkozni. Ezzel szerintem mindent elmondtam. Tényleg, azért ilyen választ nem vártam volna, de be kell látnom, hogy az emberek(tisztelet a kivételnek ami ritka) eléggé szűk látókörűek: aki nem olyan mint a másik, nem tömeggyártmány az azonnal rossz és el kell ítélni a kinézete miatt.

"De mindenki úgy él ahogy neki jó...csak engem hagyjon békén :-)" hát erről a mondatról inkább nem is mondok már semmit :D

2013. dec. 18. 19:36
 15/15 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy szép és kedves legyen és szeressem
2014. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!