Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit váltana ki belőled,...

Mit váltana ki belőled, hogyha ismerkedés során, folyton egy olyan probléma miatt kosaraznának ki, amiről nem tehetsz, amit nem t akartál, amit úgymond az élet osztott és egyszerűen együtt kell élned vele?

Figyelt kérdés

Privátban le tudom írni részletesebben, de ennyi alapján is érdekelnek a vélemények, akit persze érdekel a teljes "igazság", az írjon.


22/F



2013. dec. 16. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Haragot.
2013. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bizonyára elkeseredett lennék. És elfogadnám,hogy az élet ezt adta. Próbálnék más területen elérni célokat.

Aztán újra megpróbálkozni párkapcsolatokkal.

De belül lehet,hogy szép lassan meghalnék.

2013. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem csak annyi érdekelne mi az a bizonyos dolog amivel együtt kell élni? Amúgy haragot és elkeseredettséget is. :O
2013. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a "csakazért" is érzést érezném. Próbálnék változtatni azon, amint tudnék és becsajoznék. :D

Kérlek írd meg privátban!

2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Privátban leírom...


Félreértés ne essék, nem nyavalyogni akarok, csak érdekelne, hogy másnak mi a véleménye és mit képzel el, hogyan viselné...

2013. dec. 16. 19:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Írjatok rám kérlek ti...
2013. dec. 16. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
En valoszinuleg feladnam es vmi masban elnem ki magamat.
2013. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem érdekel. Szívesen meghallgatlak!

Írj!

2013. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan tulajdonságai, amik nehezítik a helyzetét, de nem tud velük mit kezdeni. Ezeket kompenzálni kell.

Engem nőként azért utasítottak el sokan, mert mekkora nagy a fenekem. Tény, hogy nagy, és nem is lesz soha kicsi, max. ha lefaragják a csípőcsontom. Jobb híján izmosítottam, és megtanultam öltözködni. De pl. itt alszik mellettem a párom, az alig 160 centis magasságával. Ő maga mondta, hogy azért kezdett el edzeni, hogy ha már nem magas, legalább legyen jó teste. Lett is :))

Felesleges azon problémázni, amin nem tudsz változtatni. Ez egy oylan lecke, amit mindenkinek meg kell tanulnia ahhoz, hogy boldog, elégedett élete lehessen.

2013. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Impotens vagy? Mert az szívás...


Amúgy ha valami külső "hibád van" keress egy vak csajt :D

2013. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!