Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van az olyan lánnyal aki...

Mi van az olyan lánnyal aki jól néz ki, de csendes, félénk? Így hogy lesz pasija? Nem veszik észre a fiúk mert csendes.

Figyelt kérdés
De a baráti társaságában az csoda kb.ha csendben van. Szóval csendesnek, visszafogottnak mutatkozik,utána amikor kinyílik megváltozik,beszédes,jófej,vicces lesz. De így csemdesen senkinek nem kell. Szerintetek mit csináljon? Lesz olyan srác aki megvárja amig kinyílik? Nem volt még pasija 18 éves. De már szeretne.
2013. dec. 16. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd a fősulin/egyetemen lesz hapsija csak győzze őket lekoptatni.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont olyan vagy,mint én.
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan srác, változz meg!
2013. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz? Számomra az utcán is sokkal vonzóbb egy olyan lány aki nem dobja ki mindenét, szépen ül, telefonozik vagy esetleg OLVAS (ami valljuk be ritkaság).Nem úgy mint a mai 15-20éves lányok többsége akik csoportba mennek mindenhova és úgy visonganak mintha egy szatír mutogatná magát. Arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés, mikor rájössz, hogy te vagy az akinek megnyílt és nem másnak. Ezt te érted el és nem más.
2013. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én számomra is vonzóbb egy csendesebb, visszafogottabb csaj mint egy örökmozgó búgócsiga, akit kalapáccsal se lehet 1 helyben tartani.
2013. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Észreveszik. Én is ilyen vagyok, mégis észrevett a párom :)
2013. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, úgy érzem nem lesz egy olyan valaki, aki észre vesz...

Most tetszik is valki , de észre se vesz

2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!