Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus/bi, vagy csak...

Leszbikus/bi, vagy csak szimplán kíváncsi lányok: ti kavarnátok olyan lánnyal, aki közben kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Már megtörtént...:S

De bonyolult sztori. Az a lényeg, hogy csak az interneten kavartunk, semmi nem történt a való életben. Szerintem egyébként ne tedd, inkább keress valakit aki nem foglalt.

2013. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Abban meg mi a jó? Nekem nem kéne egy ilyen lány.
2013. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Joe Makepeace ***** válasza:
40%
Ezzel a "kíváncsi" dumával nem tudok betelni, pedig már milliószor halottam, de beszarok a röhögéstől rajta mindíg...
2013. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Volt már benne részem. Isten ments, hogy még egyszer megtegyem...
2013. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

nem

pláne nem ha fiúval

2013. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Joe Makepeace, azért írtam ezt, mert ez egy teljesen valid kategória. Tudom, hogy elcsépeltté vált ez a kifejezés, de attól, hogy valaki esetleg szórakozásból kipróbálna dolgokat, még ugyanúgy lehet heteroszexuális, és megérdemli, hogy az identitását tiszteletben is tartsuk.
2013. dec. 18. 15:37
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Látom a sok biszex, aki ezt nagyban tagadja és heteronak nevezi magát lepontozta Joe-t. Pedig igaza van.


Kérdező, te pedig láthatóan azt sem tudod miről beszélsz, az identitásnak semmi köze az ember nemi orientációjához.


A kérdésre válaszolva pedig: Nem, sosem kezdenék olyan emberrel, aki kapcsolatban van. Ha engem annyira érdekel valaki, hogy képes legyek vele "kezdeni" (ami eleve marha ritka eset), akkor az biztos, hogy nincs kapcsolatban mindezek mellett.

2013. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, tönkre is ment a kapcsolata, hacsak biztos nem vagyok benne hogy a barátnőjével nem gondolja komolyan, többé soha.
2013. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Harapós Sárkány, szexuális identitásra gondoltam, azt hittem egyértelmű. :) Egyébként tudom miről beszélek, csak egy ekkora témával kapcsolatban egy-egy mondat nem mindig fejezi ki a teljes "filozófiáját" az embernek.


Arra gondoltam, hogy a nemi orientáció nem egy fekete-fehér dolog. Nem úgy van, hogy valaki 100% az egyik oldalhoz, vagy 50-50% vonzódik férfiakhoz/nőkhöz (most a 3. kategóriát mellőzöm), és nagyon sokan vannak, akiknél ez különböző arányokban oszlik meg, illetve különböző módokon. Van, aki szexuális értelemben "genderblind", de érzelmi szinten pl. csak nőkkel tud egy komoly kapcsolatban lenni. Számtalan kombináció létezik, amikor nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy mégis milyen orientációról is beszélünk, és ilyen esetekben igenis azt kell figyelembe venni, hogy maga az adott személy mivel azonosul.


Kíváncsi lányok tehát igenis vannak. Én hetero kapcsolatban élő biszexuálisként rettenetesen utálom, ha azzal jönnek, hogy "csak ki akar tűnni, amúgy tuti hetero", és ebből kifolyólag, nem akarom a biszexuális jelzőt sem ráerőltetni senkire, aki nem az.

2013. dec. 19. 16:48
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen... csak az foglalt akin fekszenek!
2013. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!