Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok ha kapcsolatban...

A csajok ha kapcsolatban vannak mégis miért egyedülálló státuszuként vannak fent FBon?

Figyelt kérdés
Nem egy lányismerősnél tapasztalom. Szégyelli a pasiját? Vagy mellé még keres valakit, esetleg élvezi ha azt hiszik szingli és irkálnak neki pasik?
2013. nov. 30. 19:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem akarja kizárni egy őj kapcsolat lehetőségét, mindezt úgy csomagolja be, hogy ő mennyire szerény és nem villog vele, stb...
2013. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Ez annyira jellemző és egyben elszomorító is :(



Komolyan már csak akkor van az ember párkapcsolatban ha facen ez van beállítva? :(


Miért ez jelenti a kapcsolatot? :(


Miért nem a kimondott szó és az érzelmek? :(

2013. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
ez a műszomorúság elég gusztustalan
2013. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egy része élvezi, hogy irkálnak rá a pasik, egy része nem akar villogni vele, egy része azért, mert pl. a szülei nem tudják, de fent vannak fb-m, egy része szégyelli.... Annyi oka van ennek, hogy estig sorolhatnám!
2013. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A nőknél ne keress logikát. Van, aki nem vállalja a kapcsolatát, vagy csak d*gni járnak össze, vagy hazudik, hogy neki nincs senkije stb.
2013. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha nekem lenne valakim, tuti nem állítanám be. Nem tartozik másra, hogy most kivel járok. Ennyi erővel a homlokomra is írhatnám...
2013. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Az exemnél beállítottam, el is fogadta, aztán egyszer csak kitalálta, hogy ez őt zavarja. Elég rosszul esett.

Úgyhogy most hiába van párom hónapok óta, nem állítom át, mert nem akarom még egyszer kellemetlenül érezni magam miatta. Egyébként akinek fontos, az tudja.

2013. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek! Én most itt nem tinikre gondolok (anyu meg ne tudja, stb), hanem huszon/harmincas nőkre. Nőismerőseimre. Chatelek velük, kérdezem hogysmint, írja h így a párja úgy a párja, erre látom, hogy az van beállítva nála, hogy egyedülálló. Ha meg rákérdezek, csak hebegnek.
2013. nov. 30. 19:45
 9/22 anonim ***** válasza:

Nehogy már ezen múljon a dolog komolyan.

FB-n én sem raktam ki hogy kapcsolatba vagyok a barátnőmmel pedig egyáltalán nem szégyeljük egymást, sőt vidáman sétálunk a városban, közös képeink is vannak, akik nekünk fontosak tudják jól mi a helyzet. Mi nem a FB-on élünk csak kapcsolat tartás megy ott semmi más, posztolni sem posztolunk ki minden baromságot mert mi a fenének.

2013. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
6-os! Az megint más, hogy nem állítasz be SEMMIT státusznak, mintha beállítod, hogy egyedülálló vagy és közben meg jársz valakivel.
2013. nov. 30. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!