Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tovabb, mit tegyek?

Hogyan tovabb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel mar tobb mint egy eve beszelgetunk facebookon. akkor hivtam ki, es nem jott, azt mondta nem ismerjuk egymast. Nemreg megint hivtam ki sokadszorra, de akkor se jott. Megirtam neki, hogy meg akartam ismerni, meg hogyha nem gondoltam volna komolyan, akkor nem hivtam volna ennyiszer. Erre azt mondta, hogy o is megismerne, csak nagyon elfoglalt, semmi ideje nincs.

Akarmikor hivtam, mindig volt valami dolga.

Nagyon tetszik a lany, de igy nem tudom megismerni, ha 'folyton elfoglalt'.

Mit tegyek?



2013. dec. 18. 07:18
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Találkozz vele véletlenüldirekt. Derítsd ki hogy mikor hol van és menj oda. Csinálj úgy mintha véletlenül találkoznátok.
2013. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De meg nem ismerjuk egymast. Egyszer meg is beszeltunk egy talalkat egy rendezvenyen, de allitolag csqak kesobb ment.
2013. dec. 18. 07:46
 3/5 Sinead ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak kifogásokat keres. Annyira biztos nem elfoglalt hogy 10 perce ne legyen..
2013. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se elfoglalt annyira, hogy ne legyen rád ideje. A legtöbb embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen ideje. A többi csak kifogás.
2013. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar téged megismerni jobban, akkor tehetsz te bármit semmitől nem akarja majd...


Ha ugyanis akarta volna valaha, már rég együtt lennétek.


Sajnos ez ennyire egyszerű.

2014. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!