Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha hozzám egy lány sem közeled...

Ha hozzám egy lány sem közeledik, egy sem ad jelet, az azt jelenti, hogy ronda fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig várom és lesem a jeleket, de semmi egyértelműt nem kapok lányoktól. Ma is hiába utaztam buszon egy sem mosolygott volna úgy rám vagy adott volna nekem egy cetlit a számával, emailjével meg. Az meg, hogy összetalálkozik a tekintetem néha lányokkal nem jel!

Amúgy azt is unom már,hogy a rossz fiúknak mindig van párja, én meg jó fiúként nem kellek úgy látszik senkinek sem. De már arra is gondoltam, hogy csak a külsőmmel van bajuk talán, ha magas lennék nőne az esélyeim is, úgy hallottam a lányok nem vonzódnak az alacsony fiúkhoz valamiért. Valami kutatás volt.:/


2013. dec. 18. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd egyszer jön egy normális lány...
2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az sajnos tény hogy nem mindenkinek jut nő az életbe.
2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A bizonytalanságot érzik. Legyél olyan magabiztos, hogy megrepedjen az aurád körül a téridő is és akkor majd észrevesznek. Persze aki alapvetően nem magabiztos az soha nem lesz varázsütésre az így nem igazán lehet tenni semmit.
2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, szingularitás jól mondja legyél f..za gyerek és ne egy nagy jampi.
2013. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Küldj egy képet :DD Akkor kiderül, hogy csúnya vagy e... :))
2013. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
már nem azért de komolyan azt várod hogy valaki odaadja a számát a buszon, csak úgy szó nélkül?
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj Patrik (igazából Bélának is hívhatnálak, mindegy)! Nem minden lánynak fontos hogy egy srác rosszfiús legyen, és magas! Legyél nyitott, kedves, és így te is aranyos lányokat szerezhetsz. Ha bunkó, rossz fiú vagy, akkor csak felszínes p*csákat fogsz találni valószínűleg. Mosolyogj te is, hátha beindul a dolog.


Ez a magasság dolog: tény és való, egy magas srác önbizalmat sugall... a lányok tudják, hogy megvédik őket. De egy csomó pici lány is van, akiknek nem fontos a magasság, mert szerintem nem ettől függ, hogy ki mennyire belevaló férfi, ez csak a borító. És a lényeg belül van :)

2013. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2013. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
B*sszus, tényleg azt várod, hogy adják oda a számukat a buszon?! :D Nagyon komoly! :)
2013. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia! Én a jófiúkat szeretem és nekem magas fiú nem is kell, csak alacsony!! Hány éves vagy? Küldesz képet? :)
2013. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!