Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok! Ti minek örültök...

Fiúk, lányok! Ti minek örültök jobban, egy nagy táblás/dobozos csoki vagy több fajta finom kis csokiból összeállított "ajándék kísérő"? :D

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a többféle kis csoki jön be,de én lány vagyok...a nagy csoki csak akkor,ha pont valami kedvenc....de nem tudom,mások ajándékként hogy vennék ezt a kreatívabb ötletet? :D

2013. dec. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy kedvencem van! Én annak!

De jó ötlet a többféle kicsi is. Így nem lehet melléfogni.

2013. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindegy. Csoookiiii! :3

(az utóbbi talán aranyosabb).

2013. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy baszott nagy táblás mogyorós étcsoki és jót érzem
2013. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenre találták ki a "köszönöm én, azt jelenti, MERSZÍÍÍ":D Amúgy sokféle kicsi. 24/f
2013. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel általában mindenkitől ilyen undorító mazsolás/gyümölcsös/zselés/taknyos/tuttifruttis/99%étcsokis/kesernyés és egyéb sza..rokat kapok, egy szimpla mezei standard tejcsokis milka/boci vagy egyéb csoki helyett, nekem minden mindegy lenne, csak lehetőleg ne legyen benne semmi, csak TEJCSOKI.

Semmi más.

CSAK tejcsoki.

CSAK és KIZÁRÓLAG az.

Ezt elmondom minden évben, sőt már ott tartok, hogy tudjátok mit, inkább NE vegyetek semmilyen édességet, és aztán mindig kapok egyet a fentiekből.

:D


De ez olyan, mint egyik barátommal, aki mondta, hogy neki bármilyen csoki jöhet, csak mogyorós ne, és ő mindig mogyorósat kap. :DDD

2013. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pici csokik kollekciója, tetszetős, jól mutat "kirakatban"is:)
2013. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!