Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondtam egy lánynak hogy...

Elmondtam egy lánynak hogy nagyon hiányzik, és megőrölök nélküle és azt mondta hogy neki ez nagyon gyors volt még, mert alig ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
És most ezzel hogy ezt elmondtam vége is lett mindennek. Ha van egy csepp remény hogy helyrehozzam kérlek írjátok le, mert megőrülök nélküle, eszméletlenül hiányzik?
2013. dec. 19. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

ne keresd.


ha megőrülsz egy lányért hamar, azt tilos kifejezni. jobb vágynak álcázni: őrjítően nézel ki , ennivaló vagy ebben a ruhában


utólag is jobb úgy magyarázni, hogy nem lerohanni akartad, csak észbontó a kisugárzása



elég ennyit írnod, kacsintós szmájlival. ne keresd többet. keresni fog, ha szeretne tőled valamit

2013. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd lassabbra, írj rá ritkábban, de olyankor légy kedves, érdeklődő, ismerkedjetek... Próbálj kevesebb érzelmet beleadni... ja meg tégy úgy, hogy te is hiányozz neki... akkor ő is fog keresni, s akkor h már biztos, hogy valamennyire őt is érdekled, lehet bevonni érzelmeket. Az elején inkább ne nagyon.
2013. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondta nem tud hinni a fiúknak,sokszor átverték,szerintem azt hitte csak ágyba akarom vinni pedig egyáltalán nem erről van szó
2013. dec. 19. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
bizonyítsd be, hogy nem... de óvatosan, és kitartóan udvarolj.
2013. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiló egészborsot, aztán őröljél csak.
2013. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baxxus erd el azt hogy megismerjen es megkedveljen es megszeressen. A fiuknak altalaban a kinezetel fontosabb ezert konnyebben szerelembe esnek, a lanyok viszont meg kell ismerjek a ferfit, meg kell bizzanak benne es nalluk a szerelem idovel jon. Legy bolcs es ertsd meg mi zajlik le benne es egy igazi ferfikent kozelitsd meg a no szivet! Turelmesen mindig azt add amire szuksege van es elered hogy annyira fontos leszel neki hogy amikor csak rad gondol majd tiszta nedves lesz. Ideje atlatni a gyors vagyakon es meglatni hogy nem csak te egyedul vagy egy kapcsolatban es nem magadat kell boldogga tegyel hanem egy masik erzo lelket.
2013. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ok megegyszer de erthetobben megfogalmazva, nem elsietve: "Baxxus erd el azt hogy megismerjen es megkedveljen es megszeressen. A fiuknak altalaban a kinezetel fontosabb ezert konnyebben szerelembe esnek, a lanyok viszont meg kell ismerjek a ferfit, meg kell bizzanak benne es nalluk a szerelem idovel jon. Legy bolcs es ertsd meg mi zajlik benne es egy igazi ferfikent kozelitsd meg a no szivet! Turelmesen, mindig azt add, amire szuksege van, es erd el, hogy oly fontos legy neki, hogy amikor csak rad gondol elontse a nedu... :) Ideje atlatni a gyors vagyakon, es megerteni, hogy nem csak te vagy egy kapcsolatban es nem csak magad kell boldogga tedd, hanem egy masik erzo lelket."
2013. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tipikus lekoptató szöveg. én a helyedben hanyagolnám.
2013. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!