Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes, intellektuális,...

Igényes, intellektuális, komoly, fiúk! A mai világban ti hol, hogyan ismerkedtek olyan lányokkal, akik kitűnnek a tömegből? Eddig hol sikerült életetek legértelmesebb barátnőjét megismerni?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen nem a divatos/feltűnően ronda külsőre gondolok, hanem olyan lányokra, akiknek van értékes, érdekes személyisége, és a hangsúlyt inkább a belsőre fekteti mint a külsőre.


Nem feltétlenül akarok nosztalgiázni más korokról, csupán úgy veszem észre, hogy a mai lányok nagyon egyszerűek, unalmasak, egyformák, az indíttatásaik szintúgy.

Nem vagyok sznob sem, mert anyagi helyzetemből adódóan nem vehetek részt bizonyos eseményeken, viszont nagyon taszít a saját "társadalmi rétegem".


Jöhetnek tippek internetes oldalakról, vagy közösségi helyekről, rendezvényekről. Elsődleges szempont legyen, hogy ingyenes, illetve nem zsúfolt/zajos. Tehát olyan környezet, ami könnyen elérhető, és lehet intimebb szférát teremteni, beszélgetni.



2013. dec. 19. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a város egyik új, családi kis kávézójába betértem elegyedtem szóba a tulaj lányával és néztem nagyokat. Felszínes ember lévén csak buta, fiús lázadónak véltem, de lehengerelt a tudásával. Egyébként már kissé unszimpatikus is ezért. Nem szeretem... ha egy lány okosabb, mint egy férfi.
2013. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én itt találtam barátnőmet.
2013. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eddig a legintelligensebb lányokkal, nőkkel egyetemen ismerkedtem meg.
2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Aki privát üzenetet küld, és ismerkedni szeretne velem, annak üzenem, hogy sajnos nem direkt ismerkedési céllal tettem fel a kérdést, inkább tanácsokat várok.

2013. dec. 19. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából bárhol. Sajnos a ma az emberek fejében az van, hogy ismerkedni házibuliban és suliban lehet csak, pedig az utcán megannyi lehetőség lenne ismerkedni, mégsem él vele a férfiak 99%-a, én sem túl sokszor, pedig ez a legjobb mód. Valamint el kell fogadni az embernek, hogy nem illünk össze mindenkivel, hiába van két normális ember, ennyi nem elég. Sajnos a Facebook is elrontja az ismerkedést, felszínes sokszor, holott ennek egy nagyon őszinte dolognak kellene lenni. De mondhatni rá azt, mint az egész internetre, hogy felhasználó függő, hogy éppen butít vagy épít.

Nekem azok a lányok tetszenek, akiken valamiért megakad a tekintetem, és ez nem fordul elő sűrűn. (nem ilyen pláza macskákra gondolok) Tetszik a gondolkozásmódod, de sokat nem tudtam segíteni ezzel a monológgal, csak így tudod, hogy más is így gondolja. :)

2013. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha diplomaciai,kozgazdasz vagy politikai venaval vqgy megaldva akkor irj;)
2013. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetemen ismerkedtem...ott nem nagyon lehet melléfogni :-)Főleg orvosi, közgazdasági és jogi egyetemen( én jogra járok) életem párja szintén! :-)
2013. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell olyan lány aki kitűnik a tömegből.


egyetemen is mellé lehet fogni...

2013. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elfejtettem: a "bárhol", "könyvtárban", "színházban" és hasonló közhelyeket lehetőleg mellőzzük.

A bulizás nem érdekel, eleve kizárt.


"Főleg orvosi, közgazdasági és jogi egyetemen"


Az utóbbiról nincs jó tapasztalatom, az első kettőt még nem próbáltam.

2013. dec. 19. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és jelenleg mit tanulsz?

Az egyetemen azért találhatsz "értelmesebb" embereket, mert van egy komoly céljuk, amit meg is akarnak valósítani. Ha volt 1 bunkó jogász vagy orvos, a többi nem biztos, hogy az. :)

2013. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!