Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lány....

Nagyon tetszik egy lány. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Alattam van 1 évvel a lány. Mindig is úgy voltam vele, hogy nagyon szép, csinos, de semmi több. Most viszont nem tudok másra gondolni csak rá. Meglátom a folyosón, és nem tudom róla levenni a szemem. És folyton rá gondolok. Amikor elmegyünk iszogatni a haverokkal, akkor is megnézzük azokat a csajokat akik csinosak, de őt valahogy máshogy nézem. Nem tudom mi van velem. De nagyon megfogott. Viszont személyesen nem beszéltem vele, és nem tudom, hogy kéne felé közelednem. Ötletem sincs mit mondjak neki, miután odamegyek hozzá, mert még soha nem beszéltem vele. Nem fog hülyének nézni, ha elhívom valahova? Esetleg kezdjek el vele facebookon beszélgetni? Félek a kudarctól kicsit. Az van előttem, hogy ki fog röhögni, de nem tudom miért, igazából nem volt negatív tapasztalatom lányok terén, de most valamiért félek attól, hogy kiröhög, vagy hülyének néz.

2013. dec. 20. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is. pont írni akartam kérdést. :D
2013. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok neki jelezni,szemezés mosooly stb aztán ha visszajelez nyugodtan odamehettek szerintem:) ha véletlenül éppen nem mosolyog vagy nem köszön vissza,az azért is lehet mert nemhallotta vagy zavarba jött vagy valam szóval ne adjátok fel rögtön
2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lany hogy viselkedik?
2013. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem beszélgettem vele, mert nem tudtam, hogy mit mondjak neki. Azt láttam, hogy más fiúkkal is elbeszélget. ASK.fm-es kiírásaiból arra következtettem, hogy nagyon kedves, aranyos, értelmes. Többen is írták neki, hogy nagyon szexi, ő azt írta vissza, hogy szívesen beszélgetne, mármint azzal aki írta neki. Szóval szerintem nyitott lenne egy kapcsolatra. De nem tudom, hogy mit mondjak neki. Egy szórakozóhelyen könnyen megy, de suliban más kicsit.
2013. dec. 21. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan ugyan ez van velem. mintha én lennél. XD nekem van egy olyan érzésem hogy ha simán odamennék az rosszul sülne el.
2013. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!