Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek, ha...

Szerintetek mit tegyek, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már egy ideje nagyon tetszik, de körülrajongják a menőbbnél menőbb srácok.. és hát én nem vagyok az. Szerintetek hogy kezdjek el vele jobban megismerkedni? (elég önbizalmatlan, sajnos kicsit visszahúzódó vagyok, de ezen szeretnék változtatni)

2013. dec. 20. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat
2013. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy soha nincs egyedül, és mikor odamennék hozzá, leblokkolok :S
2013. dec. 20. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. A lányok szeretik azokat a fiúkat, akik őszinték, kimutatják az éréseiket, de persze csak mértékkel! Legyél tökös, menj oda hozzá! Ne parázz. Hidd el, nem vagy rosszabb mint a többi srác! Csak hinned kell magadban, és abban, hogy jó vagy! Az sem baj, ha ott vannak a barátnòi/ más srácok. Menj oda, hívd el randira, ismerd meg! Csak lazán! Hajrá;)

/L

2013. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes tőled, hogy biztatsz!
2013. dec. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!