Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Jobban megnéztek egy...

Lányok. Jobban megnéztek egy öreg, de szép, jó állapotú autót mint a "tuning", dübögő hangos kocsikat?

Figyelt kérdés
Persze, tudom... Nem autóval kell csajozni és nagyon távol is áll tőlem ez a "hülyegyerek" stílus csak érdekel a dolog. (Meg amúgy sincs kocsim.)

2013. dec. 20. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

pfuuu imááádom az autokat!!!!!

Nálam mindenképp a tuningolt autók a menők...

Igen is megragadja a szemem, nem is egy másodpercre, és Volvo, egy BMW, egy Audi... jajj hát egy Ferrari vagy a múltkor láttam egy olyan fasza Mercit... zsálé...

Imádom a kocsikat! Nekem is van, jóóó na nem valami nagy szám, és nem is tunningolt verzió, egy kis Golfom, de imádok vezetni.

Az én esetemben, ha pár választásra kerül a sor, igen is megnézem, hogy tude e vezetni és hogy van e kocsija, ez nálam egy olyan dolog, mint másál a cigi...

2013. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
golf... Asszed most valaki vagy?
2013. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Add el az ötös Golfot, Pruknert meg küldd vissza a Fradiba"
2013. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

8-as


kereklámpás és fehér (1974)

2013. dec. 21. 10:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a fontos, hogy jól tud-e egyáltalán vezetni. Ha csak dísznek van, akkor inkább megyek a sajátommal, köszönöm szépen. :D
2013. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Attól függ mi a jó. Balesetet nem okozok, és nem hajtok gyorsan. De ezzel úgyis csak városban tudom tartani az iramot., padlózva :)
2013. dec. 21. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!