Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket miért irritál...

Lányok! Titeket miért irritál ez? Miért gáz az ilyen autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kaptam egy seat cordobát apámtól akkor 17 éves voltam, jogsi miatt. Hobbiból elkezdtem tuningolni, szépítgetni, a végén már rengeteg pénzt öltem bele. Elég jól is néz ki.

A kocsi nagyjából így néz ki:

[link]

Gázrugós ajtón is gondolkodtam (nem olyan drága ha otthon készíted el.) de végül meggondoltam magam, tehát a gázrugós ajtót leszámítva kb így néz ki.

[link]

Nem vagyok felvágós, nem csajozásból csináltam, csak hobbiból. Mégis mindig azt kapom meg hogy egy páwa felvágós elkényeztetett apucipicifia vagyok... Csak a r*bancoknak jön be, ha egy értelmes lány meglátja egyből az jön le hogy fölvágós vagyok. Szerintetek? :/ Ez csak vidéken van így? :/ (Debrecen mellet lakom) vagy pesten is?

21/F



2013. júl. 26. 14:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kétszer linkeltem be, bocs :$
2013. júl. 26. 14:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Linkeld a sajátod, vagy kb kamu.
2013. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudod, nem szeretjük, ha valaki kap egy kocsit csak úgy. Mert hát akkor rögtön jön az apuci-fia. Amúgy hát akkor ne mutogasd a kocsid. Hm? Szerintem ha előtte jól megismersz egy lányt, minden jól megy, és utána akarod elvinni a kocsival, akkor talán nem ezen fog fennakadni.
2013. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kocsit nem csak "úgy" kaptam, apám használtan ADTA és az én pénzemből, én tuningoltam a barátommal, de főként egyedül

Az enyémről képet nem akarok kirakni, nehogy felismerjenek...

2013. júl. 26. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Apucipicifia: "Pár éve kaptam egy seat cordobát apámtól akkor 17 éves voltam, jogsi miatt." amúgy elég randa és manapság egy seat cordobat tuningolni olyan, mint egy suzukit.
2013. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem feltűnési viszketegséget sugall egy ilyen kocsi.


22l

2013. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ilyen autóm volt, apám műhelyében a szerszámok miatt csak az anyagért kellet fizetni és a festésért. (mindig este dolgoztunk mert napközben foglalt volt a hely.)
2013. júl. 26. 14:23
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy kis nyomorék birka apucipicifia vagy. remélem az apeh elviszi a házatokat is.
2013. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem eltudod képzelni hányszor 100 órába került mire így néz ki. Gondolom más is kapott az apjától autót, ja hogy nem volt szakértelme hozzá/türelme hogy megcsinálja és ezért elvagyok kényeztetve? Ugyan kérlek. de nem is ez a kérdés.
2013. júl. 26. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
apádtól kaptad, ez a baj, akkor is ha használtan. az átlag fiatal nem kap a szüleitől még egy roncs kocsit sem, 17 évesen pláne. az pedig senkit nem érdekel hogy te tuningoltál fel egy segged alá rakott alapanyagot.
2013. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!