Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen fontos a fiúknak,...

Miért ilyen fontos a fiúknak, hogy milyen kocsijuk van?

Figyelt kérdés
Van olyan lány, aki tényleg ezt nézi? Mert én nekem aztán egyetlenegyszer nem fordult meg a fejemben, hogy vkinek van-e kocsija, miért nincs vagy milyen van. És mikor apámék is mutatják, hogy hü ez itt milyen jó kocsi meg stb., nem tudom soha mit lehet értékelni benne. Azt föleg nem értem, hogy ez hogy jön a csajozáshoz.

2013. dec. 20. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutasd a kocsid megmondom ki vagy (pénz) ;-)
2013. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ribik kedvelik a jó kocsikat, könnyű őket felszedni. a normális lányok pedig pont leszarják milyen:)
2013. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de ha lenne kocsim sem csajoznék azzal.. :D
2013. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kis taknyos ficsúrok könnyen villognak apuci által alájuk rakott géppel. Csak múltkor is mondtam a srácnak, hogy nem jól driftelsz, add ide. Megtanítottam kicsit. :)
2013. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

érettebb embereknél nem a kocsi számít a csajozásnál.


A kocsit azt csak szeretjük, szeretjük szépítgetni tisztogatni, olyan mint nektek a smink. köbö :)

2013. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha. Eddig akivel jártam, ill ismerkedtem, egy kivételével senkinek nem volt kocsija, soha nem volt prioritás számomra.
2013. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van egy öcsém, plusz apukám is elég kocsi mániás, szóval eléggé képben vagyok ezen a téren, de soha nem számítana egy srácnál hogy milyen kocsija van, az sem zavar ha nincsen
2013. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok kocsit. A villamos jobb :D
2013. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kocsikat. Két éve arra gyűjtök. Mégis csak egy majdnem velem egy idős hondát tudok majd venni. Nem bánom mert majd magam csinosítgatom, ahogy megtehetem. "sminkelgetem" ahogy egy előttem szóló írta :D Csajozni nem nagy értelme van szerintem kocsival. Aki az auto alapján ítél meg engem vagy az anyagi helyzetemet azért alapból kár. Több éves kapcsolatom van és mivel még soha nem volt autom, ezért te is láthatod, hogy ez nem igazán számít. Nálam csak kényelmi szempont, na meg persze szeretek vezetni :D
2013. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!