Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnátok tippeket?

Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy fiú, aki már régebb óta tetszik. Szoktunk beszélgetni és néha úgy érzem, hogy én is tetszek neki. De nem vagyok biztos benne. :( Milyen "jeleket "tudnék küldeni úgy, hogy nem égetem le magam :D, de őt is bátorítom a kezdeményezésre (már ha akar)? :/

2013. dec. 15. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyszájú vagyok, van mikor jelként veszik a poénkodásom is. Kacérkodj vele :)
2013. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat ha tetszel neki akkor elkene kicsit pirulnia,ossze vissza beszelnie,zavarba jon,bambaskodik,ugyetlenkedik egy kicsit.stb.ha helyes csaj avgy akkor lehet nemmer lepni mert altaaban flegma bekepzelt kislanyzok vagytok es sok fiu ezert nemakar lepni emrt fel a csalodastol.
2013. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Háát elvileg "helyes csaj" vagyok, de az önbizalmam kb. 0 :D és én is nagyon félek a csalódástól...:D a beszélgetéseket általában végig poénkodjuk mind a ketten.

a jeleket úgy értem, hogy volt, hogy lerázott más csajokat, hogy velem beszélgethessen egy kicsit, néha rám mosolyog és egy kicsit elpirul :)

2013. dec. 15. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó úton haladsz,ha lerázott más csajokat miattad.

Kezdeményezz egy közös mozi meghívással például. :)

2013. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké:) köszi
2013. dec. 17. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezésnek tekinti a legtöbb pasi, a hosszú szemkontaktust is. Kevés százalék veszi észre az apróbb,de ugyanakkor fontos jeleket, haj cirógatása,tágra nyílt pupillák, folyamatos kontakt,érdeklődés, lábfejek is arra állnak amerre a "kiszemelt célszemély" :)
2013. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!