Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy idegen...

Miért van az, hogy idegen nyelven, külföldön bátrabban merek ismerkedni, mint az anyanyelvemen (magyarul) Magyarországon?

Figyelt kérdés
L/19
2013. dec. 21. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
do you wanna date? :D
2013. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert általában a külföldi nem sajnáltatja magát más országban , jelen esetben Magyarországon. De lehet hogy saját hazájában meg csinálja.
2013. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De Pozsonyban nem vernek össze ha magyarul beszélsz?
2013. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert a külföldiek sokkal nyitottabbak egymásra is,és másokra is egyaránt,itthon viszont a többség magába zárkózva menetel.
2013. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert tudat alatt tudod jól, hogy azokkal a külföldiekkel nem fogod tartani a kapcsolatot egy életen át, csak egy rövid ideig, és így nem lenne probléma az sem, ha valamelyik megutálna, mert úgy sem találkozol vele többet.
2013. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Külhonban, távol nem érzed azt, hogy "Úristen, mi lesz, ha valami balul sül el?!" Sokkal lazább, felszabadultabb vagy emiatt és ez nem mindegy! Én is vidéki vagyok és amikor Pesten voltunk páran, sokkal könnyebben meg mertünk szólítani lányokat, mint itthon.

Plussz külföldön az idegen nyelv mellett azért valószínűleg érezhető az akcentusod és a legtöbb embernek ez azonnal felkelti az érdeklődését, sokkal jobban elkezded a másikat érdekelni, mint egyébként.

2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami (utolsó 3 válaszoló) viszont én már nyáron megyek ki külföldre, több mint valószínű, hogy ott fogom leélni az életem, nem akarok ide soha többé visszajönni. Szóval tartós kapcsolatokat inkább kint szeretnék kialakítani, mint itt :)
2013. dec. 21. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, lány létemre külföldön simán odamegyek megszólítok ismeretlen pasikat, ha valami érdekel velük kapcsolatban. Itthon ilyet sose csinálok. Szerintem is azért van ez, mert ha észreveszik a beszéden hogy külföldi vagy, akkor már egyből van valami téma amiről lehet beszélni, ezáltal sokkal érdeklődőbbek, segítőkészebbek. meg én van amelyik nyelvet még elég bénán beszélem, és akkor azt mindig olyan aranyosnak találják :D És akkor erre "rá lehet kenni" azt is, ha valami hülyeséget mondok.
2013. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
annyit azért megjegyeznék, kedves 81 %-os válaszoló, hogy ilyenkor már ugye milyen másabb, ha a másik oldalon vagy?! Arra célzok, hogy ti nőként elvárjátok a férfiaktól a professzionális, tökéletes minőségű udvarlást, miközben tudjátok, hogy ti magatok sem vagytok tökéletesek!
2013. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy a snassz "where are you from", "what are you doing" és hasonló kérdéseket oda-vissza forgatod valakivel nem jelenti azt, hogy sikeresebben ismerkedsz. Ha valóban értesz külföldiül, és tényleg jól megy ez, akkor eddig rossz helyen keresgéltél Magyarországon, vagy tényleg egyes nemzetekkel jobban megérted magad.


Én saját tapasztalatom, hogy két idegen kultúrából jövő ember nagyon jól meg tudja egymást érteni és a kulturális különbségek miatt a kölcsönös érdeklődés és varázs mindig is sokkal jobban meglesz, mint két azonos nemzetiségűnél.


Nekem a feleségem német, és bár sokszor bosszankodok, hogy a tökfejével nem érti meg, hogy én miért tudom megenni a kihűlt kaját, de ezeket a különbségeket az ember az évek során leküzdi.


25F

2013. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!