Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha tetszik egy...

Mit csináljak ha tetszik egy fiú nekem. DE én nem neki és az osztálytársa vagyok miért jó ha féltékeny vagyok ha nem is szeret?

Figyelt kérdés
Külömden 13 vagyok

2013. dec. 21. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nemértem. lényegében mit akarsz megtudni?!
2013. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy miért jó neki ha féltékeny vagyok?
2013. dec. 21. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmiért, ilyen egyszerű.
2013. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kérdés értelmetlen, nem hiszem el hogy nincsen jobb dolguk az embereknek, mint hogy ide feljárni és baromságokat kérdezni.
2013. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez baromság lenne a kérdésre akarok választ kapni
2013. dec. 27. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Már kaptál választ: Semmiért.
2013. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem mondta volna annak a lánynak amikor piszkálta, hogy nem jó mert nem láttam pedig nem szeret úgyhogy miért jó neki
2014. jan. 6. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tetszel neki ;) A szeretés még nagyon távoli, ahhoz még meg kell mogyorózza az élet :D
2014. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, a lányok korán érő típusok (vagyis a legtöbbjük), a fiúknál az, hogy szerelem, mint fogalom csak később tisztázódik. Magamból kiindulva tudom, hogy jelenlegi barátnőmmel is már a kapcsolatunk előtt jó barátságban voltam, de mint szerelem csak jó egy évre rá alakult ki bennem (pedig neki nem kellett sok idő hozzá, ezt utólag bevallotta). Az meg nem biztos, hogy nem jössz be neki. Légy nyitott, próbálj meg felé közeledni, esetleg kérdezd meg, hogy nincs-e kedve valamilyen programhoz valamelyik délután. De mondjuk várhatsz vele nyugodtan még pár évet, lehet addigra ő is érettebben fog gondolkodni.
2014. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remélem de emondta, hogy nem szeret a barátnőim mondták neki mondja nekem, hogy jól nézek ki és jó a hajam de azt mondta, hogy nem akrja, hogy félre értsem.

A barátnőim szerint egyébként bunkó.

2014. ápr. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!