Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok nőt, lányt ismerek, akik...

Sok nőt, lányt ismerek, akik amikor egyedül mennek az utcán, akkor mindig telefonálnak, gyakran csak úgy tesznek. Főleg vidéken lehet ezzel találkozni. Szerintem elég vicces?! Inkább kihúznátok magatokat és egy kellemes mosollyal járnátok-kelnétek.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért tennének csak úgy? Mért nem lehet elhinni, hogy tényleg telefonálnak?
2013. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó nagy fogyi lehetsz kérdező :D
2013. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
aztán ha megcsörren a fülébe baszhatja
2013. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

VICCES, ha azt hiszed, hogy elég "ugatnod a járást-kelést" és minden szipi.szuoi.

Én, jó nő...de ha van egy számomra kényes szitu, TELEFONÁLGATOK" megoldom!

2013. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem rühellek jobban, mikor azt látom hogy ott ül a buszon, és már 10 perce a telefonon lóg, miközben meg sem szólal. Egyáltalán hogy hallja abban a zajban azt amit mondanak?
2013. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy ilyen zajban hogyan lehet a másik felet hallani. Meg amikor nyomkodják agyba-főbe, mintha az életük múlna rajta.
2013. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg sok ilyen van, egyik ismerősöm is ezt csinálja tartja a füléhez a telefont azt néha beszél de közben meg nem hívott fel senkit csak nem akarja h bárki hozzászóljon...nevetséges.

Ja és ezek nem mind fiatalok.

2013. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
képzelődtök. aki nem akarja h beszéljenek hozzá az zenét hallgat.
2013. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tegnap olyat láttam ami tényleg nem semmi: fiatal, csinos lány, két okostelefont nyomkod egyszerre, néha az egyikkel telefonál. így ment az utcán, bkv-n
2013. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aki felkapta ezen a vizet, egészsegére...

Viszont tényleg olyan is volt, hogy megcsörrent a telefon... Akkor nem bírtam ki és kinevettem az illetőt, el is pirult a kis frusztrált :))

Nem elég, hogy kerülik a szemkontaktust errefelé az emberek, pedig megyeszékhely, de még minden harmadik ember frusztrált...Beteg emberek tömkelege...

2013. dec. 22. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!