Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem valami...

Valaki írna nekem valami vidítót? Már órák óta csak sírok egyedül.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már volt ilyen, de most már kezd egy kicsit elegem lenni mindenből és csak fekszek a szobám közepén bőgve. :'( Valakinek nincs kedve egy kicsit felvidítania, írni valami vicceset, vagy valami motiválót? Társaságra lenne szükségem... :/ Folyton csak jönnek a hülye gondolatok, legutóbb még az öngyilkosság gondolatáig is eljutottam. Nem szeretném ugyan azt csinálni. Fogyóban a zsepi... légyszi segítsetek! Privát is jöhet, de nem szeretnék elkezdeni chatelgetni senkivel. Előre is köszönöm! 16/L

2013. aug. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tehát azért sírsz mert mindenből eleged van körülötted?


Ezért nem érdemes sírni :D.Problémákkal meg kell küzdeni nem elfutni, sírni miattuk.Nekem is sok gondom van itthon.Sulikezdés,edzések,kezelések idemenj odamenj idegyere odagyere,ezt csináld azt csináld.

Na a lényeg hogy ne sírj csak nézz szembe a problémával, és az öngyilkosság ötletét messzire kerüld el.Fiatal vagy még nem érdemes emiatt meghalni.Még előtted az élet ki tudja mi történik addig :D

2013. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qcCknjFCfig


Ez a zene engem mindig feldob :D

2013. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: Köszi a videókat, egy kicsit segített... Az első fickóról még nem hallottam, de aranyos, a Hollywood hírügynökséget pedig én is szeretem, köszi

2.: Ennél sokkal többről van szó mint év eleji kiakadás... :( De köszi a bíztatást.

3.: Igaz, magamtól nem hallgatnék ilyen zenét... De bejött a szövege, köszi szépen...

2013. aug. 27. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A Red Hot Chili Peppers Make You Feel Better c. számát keresd ki a Youtube-on, engem az mindig feldob. :)
2013. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írd be youtube coffee makes me poo
2013. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A Red hot chili peppers nem rossz, de a másik kicsit undi :)

Köszi a segítséget!

2013. aug. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!