Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akit nagyon...

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de ez nem az a helyes csávó fellángolás, hanem a szerelemhez hasonló/szerelem, nem tudom. A lényeg: hogy tudassam vele? Részletek lent.12/L

Figyelt kérdés
van egy fiú akit már 1,5 éve ismerek, de csak fél éve zúgtam bele. nem helyes, de aranyos. normális, jó tanul, és csendes. ő az egész osztályból az a fiú, aki legkevésbé akar szerelmes lenni (szerintem), vagyis a viselkedése úgy tűnik. próbáltam vele beszélgetni, de hirtelen elfelejtek egy normális témát választani, csak ilyen kérdések jöhettek szóba, hogy "milyen óra lesz a következő?" meg hogy "volt lecke?" (mikor tudom a választ . . . )

2013. dec. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen pont ezért ne akarj kapcsolatot mert azt sem tudod, h mi az a szerelem! Szerintem sok a leckéd! Tanulj!
2013. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

attól, hogy 12 éves vagyok, nekem is lehetnek érzéseim, és nem fogom úgy hagyni az egészet, de szemtől szembe nem akarom elmondani neki, mert akkor lehet, hogy ő "nem"-et mond, és akkor nekem is rossz lesz, meg ő is hülyének fog nézni, ezért akarok kis célzásokat tenni, de miket?!

ui: szünet van.

2013. dec. 22. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, h vannak érzéseid, én nem is írtam olyat, h nincsenek, de te magad írtad, h "szerelemhez hasonló/szerelem, nem tudom". Egyszóval fogalmad sincs, h ilyenkor mit is érez az ember ha szerelmes! Várj ezzel még pár évet és addig csak barátkozz!:)
2013. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát... Megpróbálom..:/
2013. dec. 22. 17:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemmegy.
2013. dec. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!