Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LEhet esélyem egy idősebb...

LEhet esélyem egy idősebb csajnál?

Figyelt kérdés

Suliban tegnap a folyosó szélén álltam,és ahogy ment el mellettem,végig rám nézett a csaj,máskor is úgy néz ki mintha nézne.

2 évvel idősebb.

Szünetben nem látom,ezért gáz szerintetek ha bejelölöm fb-n?Ha kérdezi,ismerjük-e egymást mit írjak?Sablonos szöveget nem akarok..

(Ő 11. osztályba jár,én 9-be)


2013. dec. 22. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz...

nekem is az idősebbek jönnek be aztán persze ki is mennek :\


Én bejelöltem egy 12. est de akkor még nem tetszett, nem kérdezte honnan ismerjük egymást.


Aztán valamit kiírt fb-re segítettem neki és el kezdtem vele beszélgetni.. közelebbről megismerni

de nem sikerült túl jól mert nem válaszolgatott és annyira nem érdeklődött és semmi nem lett belőle... :(

2013. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magyarul lehet esélyed de nem olyan biztos (egyenlőre)
2013. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is simán lehetne esélyed.Úgyan én még nállad kisebb vagyok de tavaly a 6.os osztály társaim 8.os lányok fenekét fogdosták,volt olyan is akiegyenesen már "járt" a nálla idősebb csajjal..Tehát sok sikert:)
2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!