Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas lányok! Mért vagytok...

Magas lányok! Mért vagytok magatokkal ennyire elégedetlenek?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket a kérdéseket. Hol van az megírva, hogy a nőknek alacsonynak kell lenniük? Itt is találni bőven olyan kérdéseket, ahol azért panaszkodnak a kérdezők, mert a magasságuk miatt kinézik őket a férfiak. Mért baj az, ha egy nő mondjuk 180 cm vagy afeletti?
2013. dec. 22. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Te szerintem eltévesztetted az oldalt.
2013. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg értelmes válaszokat kérek!
2013. dec. 22. 18:18
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg értelmes kérdéseket kérek.
2013. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem elégedetlenség, csak aki 180 feletti az nehezebben talál magának magas fiút.

Én 175 vagyok, de így is nagyon sok a nálam alacsonyabb férfi, főleg ha még magassarkút is húzok.

2013. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"szerintem meg értelmes kérdéseket kérek."


Szerintem meg húzz innen a francba, ha nem tudsz viselkedni és írj ki értelmes kérdést s_ggfej!

2013. dec. 22. 18:26
 6/15 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi nem szereti ha magasabb nála a nő, a legtöbb nő meg nem szereti ha alacsonyabb nála a férfi.
2013. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem olvastál kérdéseket itt kéredző de itt talán ha egy siránkozó kérdés volt hogy túl magas vagyok nő létemre nem találok párt az egész évben.Honnan vetted hogy itt ilyen kérdések vannak?
2013. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok elégedetlen, kifejezetten büszke vagyok rá :)

Egyébként régebben nekem is problémám volt ezzel kapcsolatban, mert kínosnak éreztem azt, hogy magasabb vagyok a többieknél. De mára ez szerencsére elmúlt, talán kinőttem, és csak pozitívumként fogom fel ezt a magasság dolgot.:D

2013. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én meg magas srác,vagyok és nem találok magas lányt:(

pedig nagyon szeretnék.

2013. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
en 176vagyok, de trollokkal nem foglalkozom
2013. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!