Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A négymillió koldus országában...

A négymillió koldus országában hogyan várhatják el lányok tömegei a pasiktól, hogy átlagon felüli anyagi helyzetben legyenek, és persze nézzenek ki makulátlanul?!

Figyelt kérdés
Komolyan gondolják azt a lányok, hogy minden pasinak egy tv sztár benyomását kell keltenie mind külsőleg, mind anyagi értelemben? Na de ezt Magyarországon hogy gondolhatják komolyan? (Nem politizálni akarok!)

2013. dec. 22. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Jaj ne rinyálj már... milyen négy millió koldus? Jártál már Afrikában? (én igen)
2013. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Isssstenem....
2013. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Egy időben a cigitárcám fedelére egy kormos gyufával húzgáltam a strigulákat mindahányszor egy provokatív kérdést itt elolvastam. 1 hét után már nemcsak a hátulja, hanem a bele is tele lett a doboznak.
2013. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a lányok nem akarnak se tanulni, se dolgozni. Na ezért...
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Hm..én átlagon felüli vagyok, tele pénzel, a csajok halmazai omladoznak utánnam, szóval én ehhez nem tudok hozzászólni..:(
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Költözz el...
2013. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem várják el. Egyes lányok elvárják, de miért velük foglalkozol?
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Úgy, ahogy a pasik is elvárják a dús, hosszú póthajat, a ránctalan babaarcot, a vékony, sportos testet nagy műmellel és fenékkel, a szépre manikűrözött kezet, a csupasz puncit. Ezeket sem ingyen osztogatják!

(Tisztelet a kivételnek, nyilván nem gondolom komolyan, amit írtam, csak a kérdéshez megfelelő színvonalú választ adtam;))

2013. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

4 millió koldus?? Ugyanmár. Ez túlzás.

Nekem nincs a pénzzel kapcsolatban nagy elvárásom, csak az, hogy hasonló legyen mint az enyém. Tehát átlag körüli. (találkozgattam már gazdag pasival és kiábrándító volt, hogy csak a pénzével kérkedett; randiztam már jóval szegényebbel mint én, ő meg kiakart használni) Egyébként meg a férfiaknak is van elég nagy elvárásuk, szóval ennyit erről.

2013. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
A lenti kérdésedre: nem, nem gondolom komolyan -.- Vagy is én egyáltalán nem gondolom így. De az ingyenélő, igénytelen és siránkozó fazonok meg kíméljenek.
2013. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!