Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ez a három tulajdonság...

Tényleg ez a három tulajdonság megléte a legfontosabb egy férfinál az ismerkedésnél, hogy férfiasság, határozottság, sportos helyes külső?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha ez a három tulajdonság megvan, ami általában összefügg, akkor nem lehet gond csajt felszedni. Pl.: lehetek én okos, kedves, aranyos meg minden, de ha ezek hiányoznak azaz férfiatlan vagyok meg határozatlan akkor szinte soha nem lesz barátnőm, de ha van egy nagyon buta, bunkó, szemét gyerek, akkor is hiába utálják a nők a buta pasikat sokkal előbb lesz barátnője, mert férfias, határozott, helyes, mint nekem, akiből ezek a tulajdonságok hiányoznak. Tehát lehet bármilyen rossz tulajdonságot, ha ez a három megvan, viszonylag könnyen lesz csajod.
2013. dec. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos, vagy nem sajnos a sportosság már nem alapfeltétel, rengetegszer látni deszkapasikat jó nőkkel, nyilván tudtak valamivel kompenzálni, legyen az a jó humor, vagy a pénztárca tartalma
2013. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem így gondolom. Nem mennék bele egy kapcsolatba sem csupán a külseje és a rém tett első benyomása miatt. Fontosabb, hogy ő maga milyen, milyen erényekkel rendelkezik. Tehát ha a két, fent leírt karakterből kéne választanom, én a kevésbé férfiasra tenném a voksomat.
2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rám*
2013. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"sajnos, vagy nem sajnos a sportosság már nem alapfeltétel,"


Aki azt gondolja, hogy a sportosság annyira fontos egy kapcsolatban az jó buta! Ha két nem felszínes ember összetalálkozik és összeillenek, akkor nem a sportos test lesz a meghatározó. De ezt felszínes pichák úgysem értik...

2013. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos jól látod a helyzetet Kérdező,nagyon szánalmas és szomorú hogy a világ idáig fajult,de ez van.

Annyira a külsőségekre épít a mai világ,hogy én magamról mindig azt mondom,én valami kívülálló lehetek.Sosem értettem őket,a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak szerintem.Azok alapján lehet valamit kezdeni a másikkal,míg kinézet alapján szinte semmit.

2013. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos külső soha nem igazán volt feltétel, én sem szeretek sportolni, mit kezdenék egy "atlétával"? :D A másik kettő fontos volt párválasztásnál, emellett nálam a gyengédség, a kedvesség, a gondoskodás és a humorérzék játszottak még fontos szerepet.
2013. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nettó hülyeség.


Én 27 évesen kifejezetten vékony vagyok, mégis topnőkkel kavarok. Nyáron volt, hogy 5 csajszi volt párhuzamosan ( már azt se tudtam, kivel találkozok délután ), volt 40 éves felsővezető milf, de 18 éves diákcsajszi is, akinek imponált a határozottság, meg persze hogy nem függök semmitől. Nem hiszed el? Nem érdekel. Az egész ott dől el, hogy van-e önbizalmad, és a "felszedés" után mennyire tudsz vele nőként bánni, és mennyire vagy hajlandó felvenni a férfiszerepet.


Ne legyél okos, kedves, aranyos! Ne legyél nyuszi, aki lesi a nő minden kívánságát! Lesse ő a tiedet! Persze lehet hogy megfogod ezzel a csajt ( kevés esély van rá ), de pár hét után vérunalmas leszel. Melyik nőnek kell ilyen pasi? Aki kiszámítható, aranyos, tisztelettel bánik a nőkkel, és akkor se lép félre, ha a csaj "megvonja" a szexet 1 hétre? Egynek se. Persze lehet hogy ezt mondják, de titkon mindegyik másra vágyik.

Legyél pasi célokkal, ambíciókkal, aki képes egyedül is talpon maradni! NE FÜGGJÉL A NŐKTŐL! Egyébként is, miért kell kolonc a nyakadba? Mert ha így fogod fel, ha "felnézel" a nőkre, egy idő után azzá válik, mert hagyod.


Legyen stílusod! "Óccsóbó" is fel lehet öltözni rendesen. Használj parfümöt; Davidoff The Game minden női ismerősöm szerint eszméletlen, esetleg Ralph Lauren Red. Az ápoltság, az igényesség szexibb, mint bármilyen kockahas.


Legyél határozott, te vagy a férfi az isten szerelmére, te mond meg hogy mi legyen, ne ő; persze tehetsz a kedvére néha, hogy ő döntse el pl hova menjetek, vagy vezethet az ágyban. A férfiatlanság nem azt jelenti, hogy dagadt vagy vékony vagy, vagy mennyi van a számládon, mennyi a nettód, hanem hogy mennyire tudod adni a férfiszerepet a kapcsolatban, és a nő mennyire érzi magát nőnek melletted.


Nyilván némi háttér ( anyagi, önbizalom ) kell az önbizalomhoz. Lehetsz akármekkora kripli, ha a nő megérzi rajtad, hogy tudod mit akarsz és van önbizalmad, az meg fogja fogni.


Ha majd éjjel 1kor smst küldesz a csajnak, hogy 3ra nála vagy, de addig ugorjon el gumiért; fél 3kor meg megírod neki, hogy nem jó a 3, mert csajjal vagy és elhúzódik, és még ezek után is keres, akkor jó úton leszel cimbi! :)

2013. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!